abit_KPI1 21-22 лютого учні старших класів мали змогу відчути себе справжніми політехніками.
Лише за два дні юнаки ставили експерименти у справжній хімічній лабораторії, спробували себе у роботі з принтером 3D-друку, відвідали центр водопідготовки та бібліотеку КПІ.

abit_KPI2

Зустрічали та супроводжували майбутніх студентів завідувач кафедри Е та ТРП - Гомеля Миколай Дмитрович, д.т.н. та профессор кафедри - Шаблій Тетяна Олександрівна, к.т.н., доцент Носачова Юлія Вікторівна та відповідальна за курси довузівської підготовки інженерно-хімічного факультету - Гур'єва Людмила Наумівна.

Дякуємо завітавшим школярам та запрошуємо їх відвідати КПІ ще не раз, але вже не в якості гостей, а в якості наукових локомативів Політеху!