Кафедра екології та технології рослинних полімерів оголошує набір у магістратуру 2024

mag1

Запрошуємо на навчання

 • Освітньо-професійна програма підготовки "Екологічна безпека", спеціальність 101 "Екологія" (денна форма навчання)
 • Освітньо-професійна програма підготовки "Промислова екологія та ресурсоефективні чисті технології", спеціальність 161 "Хімічні технології та інженерія" (денна та заочна форми навчання)
 • Освітньо-наукова програма підготовки "Хімічні технології та інженерія", спеціальність 161 "Хімічні технології та інженерія" (денна форма навчання)

 

Прийом студентів на підготовку ступеня магістра здійснюється за результатами конкурсного відбору.

Терміни навчання: за освітньо-професійною програмою підготовки - 1 рік та 4 місяці, за освітньо-науковою програмою – 1 рік та 9 місяців.

Прийом на підготовку ступеня магістра за певною освітньою програмою здійснюється на основі здобутого ступеня бакалавра. На навчання для здобуття ступеня магістра приймаються також особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста. Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за державним або регіональним замовленням, можуть здобувати ступінь магістра лише за кошти фізичних та юридичних осіб.

Для вступу потрібно скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) та фахове вступне випробування, а також подати мотиваційний лист. ЄВІ поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської на вибір вступника).

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності заяв, кількість заяв за кошти фізичних та / або юридичних осіб – максимум 10. Для того, щоб подати документи, потрібно зареєструвати електронний кабінет, а потім зареєструватись в електронному кабінеті для складання фахового вступного випробування, яке буде проводитись в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Допускається прийом на програму підготовку магістра на основі диплому ступеня бакалавра, магістра та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки)

Детальну інформацію про вступ до магістратури можна знайти на офіційному сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

З будь-яких питань щодо вступу на нашу кафедру звертайтесь до відбіркової комісії. Будемо раді Вам допомогти!

 

Необхідні результати та вагові коефіцієнти для вступу за державним замовленням та за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

 

Програми вступних іспитів для вступу на освітню програму:

 •  

  Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2024 році

  СЕРТИФІКАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ 101 Екологія

  СЕРТИФІКАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ 161 "Хімічні технології та інженерія" (ОПП "Промислова екологія та ресурсоефективні чисті технології")

  СЕРТИФІКАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ 161 "Хімічні технології та інженерія" (ОНП "Хімічні технології та інженерія")

  Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського

  Розклад роботи приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

  Інженерно-хімічний факультет КПІ ім. Ігоря Сікорського

  Відбіркова комісія ІХФ

  Вартість навчання у 2024/2025 навчальному році

  Офіційні документи

  Контактна інформація

  Наші випускники/Працевлаштування

  Партнери/Стейкхолдери

  • Шаблій Тетяна Олександрівна:
   (066) 123-35-42

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.