Кафедра екології та технології рослинних полімерів оголошує набір у магістратуру 2023

mag1

Запрошуємо на навчання

 • Освітньо-професійна програма підготовки "Екологічна безпека", спеціальність 101 "Екологія", денна форма навчання
 • Освітньо-професійна програма підготовки "Промислова екологія та ресурсоефективні чисті технології", спеціальність 161 "Хімічні технології та інженерія", денна та заочна форми навчання
 • Освітньо-наукова програма підготовки"Хімічні технології та інженерія", спеціальність 161 "Хімічні технології та інженерія", денна форма навчання

 

Прийом студентів на підготовку ступеня магістра здійснюється за результатами конкурсного відбору.

Терміни навчання: за освітньо-професійною програмою підготовки - 1 рік та 4 місяці, за освітньо-науковою програмою – 1 рік та 9 місяців.

Прийом на підготовку ступеня магістра за певною освітньою програмою здійснюється на основі здобутого ступеня бакалавра. На навчання для здобуття ступеня магістра приймаються також особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста. Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за державним або регіональним замовленням, можуть здобувати ступінь магістра лише за кошти фізичних та юридичних осіб.
Допускається прийом на підготовку ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, магістра та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки)

Вступників до магістратури зараховуватимуть за результатами єдиного вступного іспиту (ЄВІ) (який поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської на вибір вступника). Для вступу за державним замовленням потрібно скласти фахове вступне випробування (мінімальна кількість балів 125) та подати мотиваційний лист, а для участі в конкурсі за кошти фізичних та юридичних осіб мінімальна кількість балів становить 100. Для вступу на спеціальність 101 Екологія за кошти фізичних та / або юридичних осіб потрібно скласти ЄВІ, фахове вступне випробування та подати до розгляду мотиваційний лист. Для вступу на спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія, яка входить до Додатка 6 до Порядку прийому на навчання, для здобуття вищої освіти за кошти фізичних та / або юридичних осіб – подати до розгляду мотиваційний лист. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних - максимум 20.

Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Фахові вступні випробування будуть проводитися з 17 липня по 28 липня відповідно до розкладу роботи атестаційних комісій. Подати заяви можна буде з 31 липня до 21 серпня.

 

Розклад консультацій до комплексних фахових випробувань в магістратуру

 

Розклад проведення комплексних фахових випробувань в магістратуру

Важливо: комплексні фахові випробування будуть проводитися дистанційно

 

Необхідні документи для вступу

 • ID-картка або паспорт + копія 2 шт
 • облікова картка платника податків (ідентифікаційний номер) + копія
 • документ про раніше здобутий освітній рівень з додатком до нього + їх копії
 • кольорова фотографія 3х4 см – 4 шт
 • для юнаків - приписне свідоцтво або військовий квиток + копія
 • 2 конверти з заповненою зворотною адресою та марками по Україні

У 2023 році, окрім особистої подачі, дозволяється надсилати оригінали документів, підписаних за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Детальна інформація в Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2023 році .

 

 

Програми вступних випробувань для вступу на освітню програму:

 •  

  Результати опитування здобувачів освітньо професійної програми Екологічна безпека (Магістри освітньо-професійного рівня підготовки)

   

  Результати опитування здобувачів освітньо професійної програми Промислова екологія та ресурсоефективні чисті технології (Магістри освітньо-професійного рівня підготовки)

   

  Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2023 році

   

  Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського

  Розклад роботи приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

  Інженерно-хімічний факультет КПІ ім. Ігоря Сікорського

  Відбіркова комісія ІХФ

  Телефон гарячої лінії ІХФ (095) 565-35-69, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Вартість навчання у 2023/2024 навчальному році

  Інформація для вступників на ступінь вищої освіти «магістр»

  Офіційні документи

  Контактна інформація

  Наші випускники

  Форма зворотнього зв'язку

  Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля
  Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля
  Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля
  Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля
  Invalid Input
  • Шаблій Тетяна Олександрівна:
   (066) 123-35-42

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.