• Радовенчик Ярослав Вячеславович:
    (093) 697-62-71
    Черьопкіна Романія Іванівна
    (096) 363-71-13

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ChuikoІнститут хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України – було створено в 1986 році як першу академічну установу з вивчення фундаментальних та прикладних проблем хімії, фізики та технології твердого тіла. На сьогоднішні основними науковими напрямами Інституту є: теорія хімічної будови і реакційної здатності поверхні твердих тіл; медико-біологічні та біохімічні проблеми поверхні; фізико-хімія поверхневих явищ; хімія, фізика і технологія наноматеріалів.

http://www.isc.gov.ua

LutskТзОВ “Луцька картонно-паперова фабрика - Україна” – підприємство, яке входить до складу групи компаній «Об’єднана картонна компанія» є одним з лідерів на ринку картонно-паперової промисловості України. Пріоритетним напрямком виробництва Луцької КПФ-Україна є виготовлення сировини для гофровиробництв (Флютинг, Тестлайнер), покрівельного, коробкового та палітурного картонів.

http://lkrk.com.ua

korukВАТ "Корюківська фабрика технічних паперів" - це один з найбільших і відомих на ринку виробників шпалер. Продукція, що випускається, під торговою маркою “Слов'янські шпалери” має заслужений авторитет на ринках країн СНД, Прибалтики, Польщі. Підприємство виробляє такі види шпалер: паперові гофровані, миючі, дуплексні, акрилові, вінілові, на флізеліновій основі, гарячого тиснення.

http://www.slav-oboi.com.ua/

KohavinskПАТ "Кохавинська паперова фабрика" - однe з небагатьох підприємств України, що виробляє якісний папір-основу для товарів санітарно-гігієнічного призначення, а також широкий асортимент готових виробів. На сьогоднішній час, завдяки оновленню та удосконаленню виробництва, підприємство демонструє високі темпи росту об'ємів виробництва та гарантує високу якість своєї продукції.

http://kpf.ua

 

 

 

PonikivТОВ ”Понінківська картонно-паперова фабрика - Україна” - одне з найстаріших в Україні папероробних підприємств. На сьогодні це розгалужена структура з незалежним виробництвом, що починається з поставки і переробки макулатурної сировини і закінчується виготовленням паперу, картону і гофропродукції.

http://pkpf.com.ua

 

 

 

WeidmannПрАт “Малинська паперова фабрика-Вайдманн” – член міжнародної групи Wicor. Сьогодні на підприємстві діє шість технологічних ліній і виробляється трансформаторний картон, електроізоляційний папір для силових кабелів і трансформаторних намоток, крепований папір, а також інші види паперу для різноманітного промислового застосування, у тому числі для упаковки, фільтрації, шпалер.

http://www.weidmann-mpm.com

rubizhanskПАТ "Рубіжанський картонно-тарний комбінат" – це інтегрований комплекс з виробництва картону для плоских шарів і паперу для гофрування, картону гофрованого і тари з гофрокартону. Компанія успішно працює на ринку упаковки з 1991 року і за цей час стала лідером у виробництві тари з гофрованого картону в Україні, а також експортує продукцію за межі країни.

http://www.rktk.com.ua/

KKPKПрАТ "Київський картонно-паперовий комбінат" одне з найбільших підприємств не лише України, а і Європи з випуску картонно-паперової продукції, яке є частиною австрійської компанії Pulp Mill Holding.

http://www.papir.kiev.ua

kramar«Крамар Рісайклінг» - компанія, що активно реалізує технології ефективного збору та утилізації відходів різних галузей

http://www.kramar.com.ua

surface_SIІнститут хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України - створено 1986 року як першу в Радянському Союзі академічну установу з вивчення фундаментальних та прикладних проблем хімії, фізики та технології поверхні твердого тіла

www.isc.gov.ua

 

 

 

inst_kol_chemwater_chemІнститут колоїдної хімії та хімії води імені А. В. Думанського НАН України - основні напрямки діяльності: хімія, фізика та біологія води, новітні технології водоочищення та водопідготовки, фундаментальні основи колоїдної хімії та нанохімії, поверхневі та електрокінетичні явища, колоїдна хімія біологічних систем, фізико-хімічна механіка.

http://iccwc.org.ua/

ukrnaftoximproektПАТ "УКРНАФТОХІМПРОЕКТ" - лідер у розробці проектно-кошторисної, конструкторської документації, проведенні інженерно-геологічних та топографо-геодезичних робіт для підприємств нафтопереробної і нафтохімічної промисловості

http://www.unxp.com.ua

IZNH_NANІнститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського Національної Академії Наук України - найстаріша в Україні академічна хімічна установа, один з найбільших центрів хімічної науки. Основні напрямки діяльності – дослідження актуальних фундаментальних та прикладних проблем сучасної неорганічної, в першу чергу - високотемпературної фізико-неорганічної хімії та електрохімії

http://www.ionc.kar.net/

vitaminzavodПАТ «Київський вітамінний завод» - сучасна національна фармацевтична компанія-виробник зі стабільними ринковими позиціями, високопрофесійною командою, широким асортиментом якісної продукції

http://www.vitamin.com.ua/