Конференція 2021

konfcbНаша конференція рівно на 100 років молодша за свою альма-матер – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», втім 20 років – це достатньо солідний вік для наукового заходу, що відбувається винятково завдяки молодіжній ініціативі.

У далекому 1998 році група студентів Київської Політехніки вирішила відродити студентське наукове товариство. Першим заходом, проведеним під егідою НТСА НТУУ «КПІ», стала конференція «Екологія. Людина. Суспільство».

Тоді, як і зараз, організаційний комітет конференції складався винятково із студентів та аспірантів університету, які у стислий термін успішно опановували професії верстальників, редакторів, екскурсоводів та адміністраторів. Їхні зусилля не були марними, адже перша ж конференція зібрала 70 учасників - студентів київських вишів і школярів із Малої академії наук "Дослідник".

Всі ці роки тематика конференції охоплювала три найактуальніші сегменти екологічної науки: загальну екологію (біологічний та медичний напрями); техноекологію (екологічно чисті технології та обладнання, екологічний моніторинг); екоменеджмент (питання управління у сфері охорони img284навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, екологічний аудит, екологічна освіта та виховання).

За 20 років у нашій конференції взяло участь близько 3000 осіб, які представляли університети, інститути та наукові установи всіх регіонів України, а також міст близького та далекого зарубіжжя: від Варшави до Владивостоку. В цілому, на нашій конференції були представлені роботи з таких країн: Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Вірменія, Грузія, Іран, Казахстан, Латвія, Литва, Молдова, Польща, Росія, США, Угорщина, Чехія, Швеція.

Я хочу висловити подяку ректору нашого університету акад. Михайлу Згуровському, проректору проф. Геннадію Варламову, декану ІХФ проф. Євгену Панову, головному бухгалтеру Людмилі Суботіній, директору Студмістечка Олександру Іщенку, завідуючому відділом Віктору Лазаренку та багатьом іншим співробітникам, небайдужим до ініціатив студентської молоді.

Для багатьох учасників конференція стала першим кроком у науку. Перегортаючи старі збірки, я із задоволенням констатую, що багато з учасників та членів оргкомітету «ЕЛС» стали науковцями, захистили дисертації, викладають в університетах, досягли успіху у бізнесі, і вже їх учні приносять до нас свої роботи.

Це означає, що конференція продовжує жити, і я сподіваюсь, що довгі роки її назва залишатиметься паролем науки, дружби та молодості.

Офіційний сайт конференції

Офіційний канал конференції

Офіційна ФБ-сторінка конференції

benatov

 

 

Бенатов Д. Е., кандидат технічних наук,

викладач кафедри ЕтаТРП

Голова орг. комітету конференції

 

 

 

 

  • Бенатов Данило Емілевич:
    (050) 382-81-57

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.