Кафедра ЕтаТРП запрошує Вас відвідати день відкритих дверей НТУУ "КПІ ім. і Сікорського"

все

15 грудня 2018 року з 9.00 до 15.00 відбудеться загальноуніверситетський День відкритих дверей. Запрошуємо школярів та їх батьків.

 

SYKORSKY CHALLENGE 2018

Кафедра ЕтаТРП запрошує Вас відвідати день відкритих дверей

все01.11.2018 відбудеться день відкритих дверей НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського! Захід включає в себе екскурсію основними пам'ятками університету, свіжі новини стосовно вступу до ВНЗ, порядку подачі документів, вступу на факультет довузівської підготовки та багато іншої, цікавої для абітурієнта і не тільки, інформації.

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем працівників целюлозно-паперової промисловості!

den pracivnikiv CPP

Вітаємо аспірантку кафедри екології та технології рослинних полімерів Петриченко А.І. з попереднім захистом дисертаційної роботи "Захист водойм від забруднення сполуками азоту та фосфору" на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук!

25 вересня 2018 року о 14.30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.05 КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся успішний захист дисертації Трохименко Ганни Григорівни на тему "Комплексні маловідходні технології захисту від забруднення гідроекосистем (на прикладі Миколаївської області)" за спеціальністю 21.06.01 – екологічна безпека на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук. Науковий консультант: д.т.н., проф. Гомеля Микола Дмитрович.

 

Автореферат Трохименко Г.Г.

 

Відгук офіційного опонента д.т.н. Волошкіної О.С.

 

Відгук офіційного опонента д.т.н. Хоружого П.Д.

 

Відгук офіційного опонента д.т.н. Зберовського О.В.

 

Текст дисертації
Запрошуємо на підготовчі курси! «Підготовчі курси в КПІ ім. І. Сікорського»

8-го вересня в КПІ пройшов інженерний фестиваль ТехноАртКПІ

все8-го вересня у КПІ пройшов інженерний фестиваль «TechnoArtKPI», у якому прийняла участь кафедра Екології та Технології Рослинних Полімерів. Серед квадрокоптерів, болідів, 3D-принтерів та інших технологічних новинок, студентами, аспірантами та викладачами кафедри було представлено секрети та тонкощі електродіалізу, зворотнього осмосу, адсорбції та інших фізико-хімічних процесів.

Списки зарахованих з 01 вересня 2018 року на перший курс за державним замовлення на основі повної загальної середньої освіти — денна та заочна форми навчання

 

Списки зарахованих з 01 вересня 2018 року на перший курс за державним замовлення на основі здобутого ОКР «молодший спеціаліст» — денна та заочна форми навчання

 

Списки зарахованих з 01 вересня 2018 року на перший курс за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти — денна та заочна форми навчання

 

Списки зарахованих з 01 вересня 2018 року на перший курс за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі здобутого ОКР «молодший спеціаліст» — денна та заочна форми навчання
8 ВЕРЕСНЯ, 2018, КПІ ім. Ігоря Сікорського!

Сучасні інженери – це найщиріші мрійники, тому що втілюють у життя ідеї, що раніше здавалися фантастикою. Талановиті та креативні, які не спиняються на шляху до своїх цілей.

Ми зібрали наші найцікавіші розробки, щоб показати тобі, що інженерія – це сучасно та цікаво! Гоночний болід, зібраний нашими студентами, роботи та дрони, 3D-принтери, секретна магія від хіміків та багато іншого. КПІ – дружня спільнота, де поєдналися технічні та гуманітарні професії, де кожна особистість має можливість бути собою, бо це круто!

Гадаєш, що крутити гайки – це буденно? Приходь, подивись на звичні речі по-іншому!

Деталі http://technoart.kpi.ua

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!

ЛешаВідповідно до «Правил призначення академічних стипендій», а саме п. 5.5. «Студент, який претендує на врахування в рейтингу додаткових балів, самостійно надає заяву на ім’я голови Стипендіальної комісії факультету/інституту з відповідним проханням. До заяви додаються підтверджуючі документи (копії та оригінали для огляду) з посиланнями на відповідний електронний ресурс (в разі наявності)».

Здавати заяви та підтверджуючі документи (копії та оригінали для огляду) з посиланнями на відповідний електронний ресурс (в разі наявності), для подальшого розгляду стипендіальної комісії ІХФ, у кім.508б- 19 корп.

Останній термін подачи заяв та документів – 21.05.2018р.

Вітаємо студента кафедри ЕтаТРП Томіна Олексія з участю в проекті BEST (Better Efficiency for Industrial Sewage Treatment)!

ЛешаУспішні пілотні випробування установки вже було проведено у місті Тарту, Естонія 12.03.2018-14.03.2018.

"Для написання магістерської дисертації, мене взяли на проект BEST.
Проект було узгоджено 6 лютого у Хельсінках, замовником є EU Baltic Sea Region Flagship.
Спонсорами проекту стали Interreg Baltic Sea Region та European regional development fund.
Виконує проект Таллінській Технічний Університет, а саме професор Карін Пахель (координатор), професор Енн Лойгу, та відомий в Естонії інженер з водопостачання Енн Тінісберг.
Ціллю проекту є ефективне видалення із стічних вод важких металів та подальше їх використання. Планується встановлення кількох пілотних установок у Естонії, Латвії та Польщі на територіях підприємств, які мають у скидах важкі метали. Період виконання – Березень 2018 – Березень 2020. Модельна установка для водоочистки спроектована Енн Тінісбергом, та складається з чотирьох основних елементів:

Кафедра екології та технології рослинних полімерів

запрошує на день відкритих дверей!

 

До програми заходу входить:4k dveri

 

  • інформація щодо вступної кампанії кафедри 2018 року
  • презентація спеціальностей кафедри
  • майстер-класи поводження з лабораторним обладнанням та хімічними реакціями

НТУУ "КПІ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ОГОЛОШУЄ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КPI SCIENCE FEST

DVD21-го квітня 2018-го року (субота) з 9.00 до 15.00 заплановано проведення Дня відкритих дверей у форматі фестивалю — КPI Science Fest.
В ході заходу Ви будете мати можливість відвідати факультет, на якому згодом Ви будете навчатися, познайомитися з найяскравішими працівниками, випускниками та студентами факультету, отримати цінні поради стосовно вступу до НТУУ "КПІ", здобути додаткову інформацію стосовно існуючих спеціальностей та спеціалізацій на кафедрах факультету та отримати допомогу у виборі пріорітетної спеціальності саме для себе!

 

pozdravjaemВітаємо асистента кафедри екології та технології рослинних полімерів Остапенко Аліну Анатоліївну з успішним захистом дисертаційної роботи кандидата технічних наук на тему "Підвищення екологічної безпеки виробництва паперу та картону із вторинної сировини"!

 

air purifierВлада Китаю в тестовому режимі запустили роботу найбільшого в світі очищувача повітря.

Про це повідомляє South China Morning Post.

Стометрова вежа розташована в місті Сіань, який входить в десятку найзабрудненіших на території КНР.

Система працює за рахунок спеціальних теплових станцій, побудованих навколо вежі. Повітря, який в них потрапляє, при нагріванні сонцем піднімається по вежі і проходить через очисні фільтри.

Розробники стверджують, що завдяки спорудженню вдається знижувати рівень смогу на території цілого району, а коли забруднення сягає критичних показників, пристрій доводить їх до нормальних.
https://24tv.ua/mizhnarodni_novini_tag1121


 

Solar BatteryВідновлювальна енергетика в Україні – це відносно нова сфера, що вже динамічно розвивається та залучає все більше інвестицій.

Займатися альтернативною енергетикою вигідно і ця сфера пов'язана з мінімальними ризиками. Також, слід зауважити про позитивний вплив на екологічну ситуацію в країні та зростання енергетичної незалежності.

За останні роки в Україні з'явились десятки невеликих об'єктів, потужністю до 20 МВт. За 2017 рік сумарна потужність альтернативної енергії, що виробляється, зросла у 4 рази, і більшість – завдяки сонячним електростанціям.

zasuhaНа європейській карті Україна вже давно вважається маловодною країною, хоча у нас налічується величезна кількість водойм із прісною водою. Причина усьому – забруднення стоками. Крім того, ситуацію погіршує боротьба зі снігом за допомогою солевмісних речовин, які потім зі струмками потрапляють у річки.

Такою невтішною заявою відзначився голова Асоціації рибалок України Олександр Чистяков, передає УНІАН.
"Боротьба з ожеледицею та посипання доріг солевмісними складами привели до того, що українські водосховища за солоністю вже прирівнюють до морських лиманів. Адже з відлигою всі ці реагенти зі струмками змиваються в Дніпро", – зауважив він.

Зокрема, експерт підкреслив, що упродовж останнього часу не раз було, коли в Каховському та Кременчуцькому водосховищах зустрічається риба-голка та дрібні медузи, а вони є мешканцями солоної води морських лиманів.

waterВ Україні створили інтерактивну карту, на яку користувачі можуть наносити місця з безкоштовною питною водою у містах.

Про це пише "Хмарочос".

Карту створили засновники онлайн-проекту Istivne, які таким чином закликають використовувати багаторазові пляшки для води.

Наразі на карту нанесди 6 бюветів у Києві.

Не в кожному місті можна знайти бювет. Тому ми запрошуємо долучитися до ініціативи дружні кафе, магазини, готелі та бізнес-установи, де була б можливість безкоштовно наповнити пляшку для води,
– розповіли організатори.