все

Запрошуємо Вас взяти участь у ХХIІI Міжнародній науково-практичній конференції «Екологія. Людина. Суспільство», що відбудеться 30 листопада 2023 р. в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в онлайн режимі

Історія конференції починається у 1988-му році, коли група студентів Київської Політехніки вирішила відродити студентське наукове товариство. Першим заходом, проведеним під егідою НТСА НТУУ «КПІ», стала конференція «Екологія. Людина. Суспільство».

Тематика конференції охоплює три найактуальніші сегменти екологічної науки: загальну екологію (біологічний та медичний напрями); техноекологію (екологічночисті технології та обладнання, екологічний моніторинг); стратегію сталого розвитку у контексті екологічної безпеки (питання управління у сфері охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, екологічний аудит, екологічна освіта та виховання).

 

Важливі дати:

  • Прийом заявок на участь у конференції та тез доповідей — до 15 листопада 2023 р.
  • Прийом організаційних внесків — до 30 листопада 2023 р.

 

Інформаційний буклет конференції

Офіційний сайт конференції

Історія конференції

З усіма запитаннями Ви завжди можете скористатися нашою формою зворотнього зв'язку

13 вересня 2023 року відбулася зустріч студентів 3 курсу бакалаврату кафедри екології та технології рослинних полімерів з представниками компанії CM SYSTEMS.

Компанія CM SYSTEMS займається проектуванням та реалізацією систем отримання, зберігання і розподілу чистих середовищ: води очищеної, води високоочищеної, води для ін'єкцій, чистої пари і технологічних установок для фармацевтичної, косметичної, харчової та інших галузей промисловості.

В ході зустрічі студенти отримали вичерпну інформацію про світові новітні технології та обладнання в сфері водопідготовки та водокористування, а також пропозиції, щодо вибору майбутнього місця практики з подальшим працевлаштуванням.

Фото

Фото

Фото

Фото

 

Додатковий набір для здобуття освітнього ступеня магістра на контракт!

Подати заяви можна з 13 вересня до 17 вересня через електронний кабінет вступника. Оригінали документів можна подати з 18 вересня до 20 вересня до 17.00. З додатковою інформацією можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ.

Шановні студенти та викладачі! Кафедра екології та технології рослинних полімерів вітає вас з початком нового навчального року! Бажаємо натхнення та нових досягнень!

den pracivnikiv CPP

Додатковий набір для здобуття освітнього ступеня бакалавра

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти, які не встигли вчасно подати документи для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра, КПІ ім. Ігоря Сікорського оголошує додатковий набір на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

Фотография

 

Вітаємо Пінкас Марію (ЛЦ-91) та Гондовську Анну (ЛЦ-21ф) з присудженням премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України - міста-героя Києва у 2023 році! Бажаємо успіхів на шляху до нових винаходів та відкриттів вам та вашим керівникам!

 

Перелік освітніх компонентів, за якими підготовка буде здійснюватись в очному режимі (осінній семестр 2023/2024 н.р.)

Перелік освітніх компонентів

 

 

До уваги вступників до магістратури!

Вступники на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб, які не встигли зареєструватись для складання фахового іспиту для вступу до магістратури до 16 липня, мають можливість зробити це вже сьогодні! Для реєстрації вам потрібно перейти до особистого кабінету вступника, обрати розділ подання заяв для участі у вступних випробуваннях, обрати КПІ ім. Ігоря Сікорського, спеціальність Екологія та освітню програму Екологічна безпека, і зареєструватись на іспит. Проведення іспитів для вступників, які претендують на участь в конкурсі за кошти фізичних та/або юридичних осіб планується 14 серпня у дистанційному форматі (онлайн). Час та посилання для підключення ви зможете побачити у власному кабінеті вступника під час реєстрації.

Фото

Результати комплексного фахового випробування на освітню програму магістерської підготовки «Екологічна безпека» за спеціальністю 101 Екологія

Кафедра Е та ТРП успішно пройшла акредитацію програм підготовки бакалаврів!

Фотография

Фотография

Захист бакалаврських робіт за ОПП "Промислова екологія та ресурсоефективні чисті технології" (Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія)

22 червня 2023 року, 10:00.

Посилання на Zoom конференцію

https://us04web.zoom.us/j/79016570754?pwd=Ml8X1QHJ2EQ9qZBakaDOqdgeuLPdED.1

Ідентифікатор конференції: 790 1657 0754, Пароль: 2PeHf9Захист бакалаврських робіт по спеціальності 101 ЕКОЛОГІЯ

21 червня 2023 року, 10:00.

Посилання на Zoom конференцію

https://us04web.zoom.us/j/2824039265?pwd=RklFMVRaMzAybE9XeGVNMDk3VlkrUT09

Ідентифікатор конференції: 282 403 9265, Пароль: 716HGPЗахист бакалаврських робіт за ОПП "Промислова екологія та ресурсоефективні чисті технології" (Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія)

20 червня 2023 року, 10:00.

Посилання на Zoom конференцію

https://us04web.zoom.us/j/79016570754?pwd=Ml8X1QHJ2EQ9qZBakaDOqdgeuLPdED.1

Ідентифікатор конференції: 790 1657 0754, Пароль: 2PeHf9