Розклад перескладань заборгованостей літньої сесії

Графіки перескладань літньої сесіїВітаємо з Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища!

іхф

Щиро вітаємо студентку першого курсу групи ЛЕ-01 Манишеву Надію яка посіла призове друге місце за результатами відкритої університетської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Загальна екологія"!

 

 

Наукові гуртки кафедри екології та технології рослинних полімерів

 

Гурток «Сучасні технології очищення води та водопідготовки»

 

Основним завданням наукового гуртка є заохочення студентів до науково-дослідної роботи в сфері водопідготовки та очищення стічних та природних вод. Учасники гуртка займаються розробкою та дослідженням нових реагентів для процесів очищення води і водопідготовки з використанням різних методів очищення. Отримані результати оприлюднюються шляхом: прийняття участі у Всеукраїнських та Міжнародних наукових та науково-практичних конференціях, опублікування статей у фахових виданнях або виданнях, які індексуються науково-метричними базами даних і Scopus.

Студенти кафедри екології та технології рослинних полімерів разом з викладачами працюють над такими проектами:

 • створення магнітного сорбенту-каталізатору для очищення води від сполук заліза на основі магнетиту;
 • розробка методики ефективного очищення води від іонів марганцю за допомогою сорбційних та каталітичних процесів;
 • дослідження процесів корозії металів та вплив нових композицій інгібіторів в середовищах з різним солевмістом;
 • вивчення впливу різних груп мікроорганізмів на протікання процесу корозії в нейтральному водному середовищі в присутності іонів перехідних металів;
 • створення лабораторної установки для вивчення процесів газовиділення при термообробці матеріалу;
 • використання сполук мангану в якості каталізаторів окиснення монооксиду вуглецю – одного з з найбільш шкідливих компонентів димових газів промислових підприємств та автотранспорту.
 •  

  4korpus

  4korpus

   

  Гурток «Інноваційні технології переробки рослинних полімерів»

  Гурток об’єднує здобувачів вищої освіти й працівників кафедри екології та технології рослинних полімерів, які поєднані спільним інтересом наукової діяльності у галузі хімічної технології перероблення рослинної сировини у целюлозовмісну продукцію. Актуальність проведення таких досліджень пов’язана з необхідністю збільшення обсягів виробництва целюлозовмісноїпродукціїпідприємств целюлозно-паперової, хіміко-фармацевтичної та деревопереробної промисловостей для задоволення зростаючих потреб населення у товарах широкого вжитку із зростанням рівня життя; розробкою ресурсоощадних екологічно безпечних технологій перероблення вітчизняної рослинної сировини на целюлозовмісну продукцію; створення нових екологічно безпечних і модернізаціяіснуючих виробництв целюлозовмісної продукції для зменшення імпортозалежності, раціонального використання природних ресурсів, збільшення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств, забезпечення сталого соціально-економічного розвитку держави.

  Діяльність гуртка сприяєзалученню студентів до наукової й інноваційної діяльностіза тематикою кафедри; готує студентську молодь до самостійної інженерної роботи; організації й проведення наукових конкурсів, публічних лекцій, наукових читань, семінарів, олімпіад, фестивалів, виставок; сприяє участі студентів у міжнародних і всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт із природничих і технічних наук, у міжнародних та всеукраїнських олімпіадах, змаганнях, конкурсах; поглибленого вивчення студентами обраної дисципліни; представлення публікацій у збірках, які індексуються наукометричними базами даних, здобуттю нових наукових знань іпокращенню іміджу КПІ ім. Ігоря Сікорського як наукової установи.

  Щорічно гуртківці готують доповіді та інформаційні повідомлення про хід виконання наукових досліджень на засіданнях гуртка, здійснюють пошук наукових матеріалів за тематикою наукових досліджень, готують матеріали тез для виступів на науково-технічних міжнародних і вітчизняних конференціях та публікують статті у фахових наукових журналах і збірках тез науково-технічних міжнародних і вітчизняних конференцій.

  4korpus

  4korpus

20 – 21 травня на кафедрі екології та технології рослинних полімерів ІХФ відбулась ХХІІ Міжнародна конференція "Екологія. Людина. Суспільство". Конференція проводилась в онлайн режимі. Було подано понад 100 робіт. В заході прийняли участь студенти та науковці з України, Литви, Алжиру, Сполучених Штатів та інших держав. Дякуємо всім учасникам! Чекаємо наступного року!)

Відео конференції можна переглянути за посиланнями:

День 1

День 2

studday

Розклад захистів магістерських дисертацій (Спеціальність 101 Екологія):

20 травня 2021 року, 12:00.

Посилання на Zoom конференцію

https://us04web.zoom.us/j/3420483758?pwd=WFo1WEVrVXJ3ellvQ0F1TlFJZmhuQT09

Ідентифікатор конференції: 342 048 3758, Пароль: 6WhwwJРозклад захистів магістерських дисертацій (Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія):

20 травня 2021 року, 10:00.

Посилання на Zoom конференцію

https://us04web.zoom.us/j/3420483758?pwd=WFo1WEVrVXJ3ellvQ0F1TlFJZmhuQT09

Ідентифікатор конференції: 342 048 3758, Пароль: 6WhwwJСпівробітники Інженерно-хімічного факультету долучилися до флешмобу «Весняна толока». Студенти, викладачі та співробітники ІХФ прибрали територію, посадили квіти й дерева поруч із 19-м корпусом. Також висадили розсаду квітів у формі абревіатури факультету. Заступник декана ІХФ передав естафету факультетові електроенерготехніки та автоматики.

Кафедра Е та ТРП запрошує Вас прийняти участь у ХХII Міжнародній конференції "Екологія. Людина. Суспільство."

все

Запрошуємо Вас взяти участь у ХХII Міжнародній науково-практичній конференції «Екологія. Людина. Суспільство», що відбудеться 20-21 травня 2021 р. в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в онлайн режимі

Історія конференції починається у 1988-му році, коли група студентів Київської Політехніки вирішила відродити студентське наукове товариство. Першим заходом, проведеним під егідою НТСА НТУУ «КПІ», стала конференція «Екологія. Людина. Суспільство».

Інженерно-хімічний факультет посів 5 місце серед всіх природничих факультетів ВНЗ України за рейтингом впливового видання "Forbes Украина" !

Вітаємо наших колег по факультету та дякуємо за плідну співпрацю!

іхф

Вітаємо викладача нашої кафедри Іваненко Олену Іванівну з успішним захистом докторської дисертації на тему "Наукові основи зниження екологічних ризиків забруднення атмосферного повітря підприємствами вуглеграфітового виробництва" по спеціальності 21.06.01 - екологічна безпека. Бажаємо подальших професійних здобутків!

 

 

 

 

Запрошуємо на День відкритих дверей Інженерно-хімічного факультету !!!

Запрошуємо абітурієнтів до спілкування в форматі питання-відповідь щодо спеціальностей ІХФ, освітніх програм та особливостей Вступної кампанії 2021 року. А також ви дізнаєтесь загальну інформацію про КПІ ім. Ігоря Сікорського, зокрема - організація навчання, проживання та дозвілля студентів. Захід відбудеться он-лайн, у режимі Zoom-конференції.

Субота, 24 квітня 2021 р. о 10:00

Посилання на Zoom конференцію

https://us04web.zoom.us/j/6430883353?pwd=ejVHQWJLSjltRFVuRWVVcjlpZDJaQT09

Ідентифікатор конференції: 643 088 3353, Пароль: 2bTWFvopenday

 

 

Запрошуємо на День відкритих дверей Інженерно-хімічного факультету !!!

Запрошуємо абітурієнтів до спілкування в форматі питання-відповідь щодо спеціальностей ІХФ, освітніх програм та особливостей Вступної кампанії 2021 року. А також ви дізнаєтесь загальну інформацію про КПІ ім. Ігоря Сікорського, зокрема - організація навчання, проживання та дозвілля студентів. Захід відбудеться он-лайн, у режимі Zoom-конференції.

Субота, 20 березня 2021 р. о 12:00

Посилання на Zoom конференцію

https://us04web.zoom.us/j/6430883353?pwd=ejVHQWJLSjltRFVuRWVVcjlpZDJaQT09

Ідентифікатор конференції: 643 088 3353, Пароль: 2bTWFvopenday

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до відкритого обговорення наступних ПРОЄКТІВ:

проєкт ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (спеціальність 101 Екологія)

проєкт ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ другого (магістерського) рівня вищої освіти (спеціальність 101 Екологія)

проєкт ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ другого (магістерського) рівня вищої освіти (спеціальність 101 Екологія)

проєкт ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія)

проєкт ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ другого (магістерського) рівня вищої освіти (спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія)

проєкт ОСВІТНЬО-НАУКОВОЇ ПРОГРАМИ другого (магістерського) рівня вищої освіти (спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія)

Пропозиції щодо програм просимо надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Дякуємо за співпрацю!
nbu

25 лютого під егідою PROFESSIONAL ASSOCIATION OF ECOLOGISTS OF UKRAINE (PAEU) за підтримки посольства Нідерландів та ICC Ukraine буде проведено форум, присвячений гострим проблемам агроекології - INTERNATIONAL FORUM AGROGREENDEAL-2021(офлайн та онлайн).

До виступів запрошено кращих експертів сфери, практиків-екологів, міжнародних фахівців, представників органів державної влади!

Для участі потрібна реєстрація!

https://ecolog-ua.com/content/reyestraciya-na-international-forum-agrogreendeal-2021

Дивитися більше

https://ecolog-ua.com/events/international-forum-agrogreendeal-2021ПРАВИЛА ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ УКРАЇНИ «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО» В 2021 РОЦІ

nbu

Запрошуємо на День відкритих дверей Інженерно-хімічного факультету !!!

Захід відбудеться он-лайн, у режимі Zoom-конференції.

5 січня 2021 року о 12-00

Посилання на Zoom конференцію

https://us02web.zoom.us/j/85089858583?pwd=alNPMkxJblpocmZJLzBIQThTZTUxUT09

Ідентифікатор конференції: 850 8985 8583, Пароль: 748457openday

Список розподілу додаткових балів ІХФ на II семестр 2020/2021 н.р.