Кафедра екології та технології рослинних полімерів Інженерно-хімічного факультету оголошує набір на перший курс
(2024-2025 навчальний рік) на спеціальності
101 «Екологія» (освітня програма Екологічна безпека денна форма навчання) та 161 «Хімічні технології та інженерія» (освітня програма "Промислова екологія та ресурсоефективні чисті технології денна та заочна форми навчання)"!

На навчання для здобуття ступеня бакалавра приймаються особи, які здобули повну загальну середню освіту.

Правила прийому 2024 року

Вступники на основі повної загальної середньої освіти вступатимуть за результатами національного мультипредметного тесту 2024 року. Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року, НМТ 2023 року або результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року (виключно повністю весь тест, що складався у відповідний рік, без можливості вибору предметів з різних років). У 2024 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики, історії України (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології, або географії, або української літератури (четвертий предмет за вибором вступника). НМТ буде проводитись в Україні та 28 країнах світу, тому можна скласти тестування навіть за межами країни. НМТ – це комплексний тест з чотирьох предметів, який складається на комп’ютері у спеціальних центрах тестування. Результат можна буде побачити одразу після завершення тестування. Детально про НМТ, структуру тестів та процедуру складання можна почитати на офіційному ресурсі Українського центру оцінювання якості освіти, який організовує та проводить тестування.

Також вступник обов’язково подає мотиваційний лист. Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

Детальну інформацію про вступ на бакалаврат можна знайти на офіційному сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

З будь-яких питань щодо вступу на нашу кафедру звертайтесь до відбіркової комісії. Будемо раді Вам допомогти!

УВАГА!!! Для тих, хто бажає здобувати освіту на кафедрі екології та технології рослинних полімерів, необхідно в заяві на вступ вказати найвищій пріоритет відповідним спеціальностям.

Для заяв з 1 та 2 пріорітетом (освітня програма "Промислова екологія та ресурсоефективні чисті технології", спеціальність 161 «Хімічні технології та інженерія») діє галузевий коефіцієнт 1.02

Максимальний конкурсний бал становить 200.

 

Випускникам системи доуніверситетської підготовки, які в рік вступу успішно закінчили підготовчі курси закладу вищої освіти, при вступі на навчання на основі повної загальної середньої освіти на спеціальність 161 "Хімічні технології та інженерія" враховується бал за успішне закінчення підготовчих курсів (до 10 балів додається до конкурсного бала після балансування на вагові коефіцієнти та обчислення)

 

Необхідні результати НМТ та вагові коефіцієнти (101 «Екологія») для вступу за державним замовленням та/або за кошти фізичних та/або юридичних осіб

 

Необхідні результати НМТ та вагові коефіцієнти (161 «Хімічні технології та інженерія») для вступу за державним замовленням та/або за кошти фізичних та/або юридичних осіб

 

Якщо ви вступаєте за результатами ЗНО-2021 року, перейдіть за посиланням та перегляньте необхідні сертифікати та коефіцієнти для обрахунку конкурсного балу.

 

Мінімальний конкурсний бал для вступу за державним замовленням - 130. Мінімальний конкурсний бал для вступу за кошти фізичних та/або юридичних осіб - 100.

 

СЕРТИФІКАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ 101 Екологія

СЕРТИФІКАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ 161 Хімічні технології та інженерія

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2024 році

Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського

Інженерно-хімічний факультет КПІ ім. Ігоря Сікорського

Відбіркова комісія ІХФ

Офіційні документи

Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»

Вартість навчання у 2024/2025 навчальному році

Наші випускники/Працевлаштування

Партнери/Стейкхолдери

Крім бюджетної форми, проводиться набір на контрактну форму навчання (вартість навчання за кошти фізичних та юридичних осіб - контракт). Студентам з інших міст надається гуртожиток. В університеті працює інститут довузівської підготовки (підготовчі курси). З детальною інформацією про кафедру можна ознайомитися на нашому сайті. Додаткову інформацію про правила прийому можна отримати на сайті КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

 

 • Носачова Юлія Вікторівна: (050) 357-72-27

  Галиш Віта Василівна: (095) 683-32-92

 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НАШІ ВИПУСКНИКИ

 • Олександр Зеленюк

  Студентські роки пройшли дуже активно, за рахунок наданих можливостей самореалізації в "Політеху".

  Деталі
  Олександр Зеленюк
 • Весніна Юлія

  Найбільшою цінністю вважаю те, що отримані мною знання є прикладними.

  Деталі
  Весніна Юлія
 • Заіка Дмитро

  Я жодного разу не пошкодував, що обрав кафедру Е та ТРП НТУУ“КПІ”.

  Деталі
  Заіка Дмитро
 • Ігнатюк Дарина

  Я дуже вдячна кафедрі Екології та технології рослинних полімерів за їх внесок в моє майбутнє.

  Деталі
  Ігнатюк Дарина