все13-15 березня 2019 року в Міжнародному конгрес-центрі міста Вагінінген (Нідерланди) в рамках європейського проекту «LignoCOST» (CA17128 - Establishment of a Pan-European Network on the Sustainable Valorisation of Lignin), учасниками якого є також викладачі та студенти кафедри екології та технології рослинних полімерів, відбулася зустріч науковців та представників індустрії з 40 країн світу. У заході прийняли участь понад 90 учасників - фахівців в галузі хімічної переробки рослинних полімерів. На зустрічі обговорили плани та шляхи міжнародної кооперації задля розробки нових ефективних способів виділення та дослідження одного з найпоширеніших представників рослинних полімерів – лігніну. В результаті плідної співпраці робочих груп було затверджено план подальшої роботи на наступний рік.

все все все