Кафедра ЕтаТРП запрошує Вас прийняти участь у ХХ Міжнародній конференції "Екологія. Людина. Суспільство."

Запрошуємо Вас взяти участь у ХХ Міжнародній науково-практичній конференції «Екологія. Людина. Суспільство», що відбудеться 23-24 травня 2019 р. в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Історія конференції починається у 1988-му році, коли група студентів Київської Політехніки вирішила відродити студентське наукове товариство. Першим заходом, проведеним під егідою НТСА НТУУ «КПІ», стала конференція «Екологія. Людина. Суспільство».

Тематика конференції охоплює три найактуальніші сегменти екологічної науки: загальну екологію (біологічний та медичний напрями); техноекологію (екологічно чисті технології та обладнання, екологічний моніторинг); екоменеджмент (питання управління у сфері охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, екологічний аудит, екологічна освіта та виховання).

Історія конференції

Важливі дати:

• Прийом заявок на участь у конференції та тез доповідей — з 1 березня по 30 квітня 2019 р
  • Прийом організаційних внесків — до 30 квітня 2019 р.
  • Прийом організаційних внесків у збільшеному розмірі — з 1 по 12 травня 2019 р

У програмі:

• Пленарна сессія
  • Доповіді учасників
  • Кава-брейки
  • Екскурсія пам'ятками політеху

Посилання на офіційний сайт конференції

benatov

Бенатов Д. Е., кандидат технічних наук,

викладач кафедри ЕтаТРП

Голова орг. комітету конференції

З усіма запитаннями Ви завжди можете скористатися нашою формою зворотнього зв'язку