Barbash

Барбаш Валерій Анатолійович

кандидат хімічних наук, професор

Візитна картка викладача

 

Барбаш В.А. після закінчення КПІ в 1980 р. працював на кафедрі фізико-колоїдної хімії інженером, молодшим науковим співробітником, закінчив аспірантуру, кандидат хімічних наук (1984 р.). З 1986 р. - доцент. У 1987-1988 рр. проходив наукове стажування у Канаді.

Розробка екологічно чистих ресурсозберігаючих технології одержання волокнистих напівфабрикатів із недеревної рослинної сировини (однорічних рослин та відходів сільськогосподарського виробництва) для целюлозно-паперової, хімічної, фармацевтичної, деревообробної та інших галезуй промисловості

Автор близько 300 наукових публікацій, з яких 12 статей, що входять до наукометричних баз Scopus і Web of Science, 15 патентів, 7 навчальних посібників. Є членом міжнародної асоціації SWST - International Society of Wood Science and Technology.

Хімія деревини та синтетичних полімерів; Інноваційні технології рослинного ресурсозбереження; Сучасні методи досліджень лігноцелюлозних матеріалів

Кафедра з моменту заснування Київського політехнічного інституту в 1898 році готує технологів для целюлозно-паперової галузі, здійснює підготовку фахівців з хімічної переробки рослинної сировини у целюлозовмісну продукцію широкого споживання для різних галузей промисловості: целюлозно-паперової, хімічної, фармацевтичної, деревообробної.

Барбаш Валерій Анатолійович Кафедра з моменту заснування Київського політехнічного інституту в 1898 році готує технологів для целюлозно-паперової галузі, здійснює підготовку фахівців з хімічної переробки рослинної сировини у целюлозовмісну продукцію широкого споживання для різних галузей промисловості: целюлозно-паперової, хімічної, фармацевтичної, деревообробної. Хімія деревини та синтетичних полімерів; Інноваційні технології рослинного ресурсозбереження; Сучасні методи досліджень лігноцелюлозних матеріалів Автор близько 300 наукових публікацій, з яких 12 статей, що входять до наукометричних баз Scopus і Web of Science, 15 патентів, 7 навчальних посібників Розробка екологічно чистих ресурсозберігаючих технології одержання волокнистих напівфабрикатів із недеревної рослинної сировини (однорічних рослин та відходів сільськогосподарського виробництва) для целюлозно-паперової, хімічної, фармацевтичної, деревообробної та інших галезуй промисловості Барбаш В.А. після закінчення КПІ в 1980 р. працював на кафедрі фізико-колоїдної хімії інженером, молодшим науковим співробітником, закінчив аспірантуру, кандидат хімічних наук (1984 р.). З 1986 р. - доцент. У 1987-1988 рр. проходив наукове стажування у Канаді.