titirykПровідний екологUkrlandfarminUkrlandfarming
ПрАТ «Райз-Максимко», група компаній Ukrlandfarming

сертифікований внутрішній аудитор системи ISO 14 001
Я випускниця кафедри екології та технології рослинних полімерів. У 2013 році закінчила магістратуру за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» в найкращому вузі України - НТУУ «КПІ». Особисто для мене це дійсно найкращий вуз, який дає не тільки якісну базу знань, а й великі можливості. Викладачі кафедри - висококваліфіковані спеціалісти своєї справи, кожен з яких має велику практику, що, повірте, є дуже важливим для навчання. Весь курс навчання націлений на набуття студентами навичок, які є дуже необхідними для роботи екологом.
Екологія це дуже специфічний напрям, і після закінчення Ви зможете працювати в різних сферах бізнесу, оскільки екологія є скрізь. На даний час я працюю провідним екологом в приватній фірмі ПрАТ «Райз -Максимко», що входить до групи компаній Укрлендфармінг, найпотужнішого в Україні вертикально -інтегрованого аграрного холдингу. За весь час роботи я зустрічалась з багатьма людьми на різних форумах та конференціях, і всі ми приходимо до одного висновку, що за екологією майбутнє. Наша країна, хоч і переживає зараз нелегкі часи, але все ж таки прагне бути в ряді розвинених держав Європи. А в Європі кожний напрям бізнесу зосереджений на забезпечені екологічного благополуччя населення і зменшенні негативних впливів на природу. Міжнародні банки не видають кредити без представлення їм екологічної політики фірми та її належного підтвердження, продукція фірм не буде конкурентноздатною на ринку Європи, якщо не буде мати відповідних сертифікатів. Тому необхідність в спеціалістах в сфері екології значно зростає, може не так стрімко як цього хотілось би, але факт є факт.
Стосовно можливостей, то можу на власному прикладі підтвердити, що гнучкий графік занять на кафедрі дасть вам змогу отримати другу вищу освіту (наприклад, економічну) в НТУУ «КПІ», головне - бажання. А якщо вам більше подобаються наукові дослідження, то можете продовжити навчання, поступивши в аспірантуру, багато моїх одногрупників зробили саме такий вибір. Гуртожиток надається всім іногороднім, умови хороші, сама жила в гуртожитку, тому повірте, в КПІ, в порівнянні з іншими вузами, умови дуже хороші. І дозвілля можна проводити по-різному, завжди багато конкурсів, гуртків та концертів.
Мисліть масштабніше, робіть вдалий вибір своєї професії та вузу, це буде ваша візитна картка в майбутнє. KPI is the best.