vesninaІнженер-проектувальник (виконавець розділу проектної документації «Оцінка впливу на навколишнє ukrnaftoximproektсередовище»)

ПАТ «Укрнафтохімпроект»

2008 рік випуску, спеціальність «Екологія та охорона навколишнього середовища», магістр.

Шість років навчання пройшли плідно, пізнавально, цікаво, але бувало і складно. На кафедрі працюють високопрофесійні викладачі, які не тільки передають знання, а і допомагають працевлаштуватися. Я отримала першу роботу за фахом, ще навчаючись в університеті за рекомендацією викладача і по закінченню – іншу, завдяки завідуючому кафедри, що стало гарним стартом моєї кар’єри. Найбільшою цінністю вважаю те, що отримані знання є прикладними.
Випускник - еколог може працювати у різних сферах та професіях, наприклад:
- екологом на підприємстві (адже на будь-якому підприємстві, де утворюються відходи, стічні води чи газоподібні викиди, еколог займається щонайменше звітними документами);
- менеджером з продажу різноманітного обладнання та матеріалів для очищення води (як побутового, так і промислового призначення), чи безпосередньо займатися проектуванням та виготовленням такого обладнання;
- інженером-проектувальником;
- інженером чи лаборантом на фармацевтичних та хімічних виробництвах;
- інженером з якості;
- екологічним аудитором;
- екологом у державних структурах;
- викладачем чи науковцем у науково-дослідному інституті;
- займатися різноманітними проектами, що фінансуються європейськими та міжнародними організаціями;
- тощо.
А може хтось після закінчення зрозуміє, що це не його, і стане достойним фотографом чи програмістом. Але вища освіта ще мабуть нікому не завадила, а такого рівня, як на кафедрі «Екології та технології рослинних полімерів» ІХФ, НТУУ «КПІ» тим паче. Це величезна сходинка школи життя, на яку варто піднятися.