litvakВиконавчий директор асоціації «УкрПапір»ukrpapirНародився 10 вересня 1947 року, випускник кафедри у 1971 році, група БТ-27.
Основні етапи роботи за отриманим фахом: По закінченню навчання був розподілений на роботу до Проектно-конструкторського бюро виробничого об’єднання «Укрпапірпром», де працював з квітня 1971 року по травень 1982 року на різних посадах від інженера до головного інженера проектів.
В травні 1982 року був переведений на роботу до Центрального апарату Виробничого об’єднання «Укрпапірпром», де працював на посадах від начальника відділу до головного інженера об’єднання. В травні 1987 року переведений на роботу до Міністерства лісової та деревообробної промисловості України, де працював до лютого 1992 року на посаді начальника Управління розвитку целюлозно-паперової промисловості.
Після реформування системи господарського управління України, у період з лютого 1992 року по жовтень 1993 року працював на посаді виконавчого директора корпорації «Укрпапірвторпром».
З початком приватизації промислових підприємств наприкинці 1993 року приймав участь у створенні приватного українсько-чешського спільного техніко-комерційного центру «Айсек-Укрпапір», де працював з жовтня 1993 року по серпень 2000 року на посадах технічного директора та генерального директора.
У серпні 2000 року був запрошений на роботу до Державної акціонерної холдингової компанії «Укрпапірпром», де працював до грудня 2007 року на посаді заступника голови правління з технічних питань.
В середині 2003 року був одним з ініціаторів створення асоціації українських підприємств целюлозно-паперової галузі «УкрПапір», де працював до вересня 2007 року за сумісництвом, а після звільнення з ДАХК «Укрпапірпром» у 2007 році і по цей час працює на посаді Виконавчого директора асоціації «УкрПапір».
Основні досягнення: приймав безпосередню участь у створенні, реконструкції та модернізації багатьох вітчизняних підприємств (в тому числі, виробництво крейдованого паперу на Корюківський ФТП, цигаркового паперу на Першотравневій ПФ та Зміївській ПФ, світлочутливого паперу на Київський ФТП, теплочутливого паперу на Малинський ПФ, паперу-основи для облицювання меблів на Херсонському ЦПП, макулатурного цеху Жидачівського ЦПК тощо). Приймаючи участь у підготовці фахівців для підприємств галузі певний час очолював Державну екзаменаційну комісію кафедри «Екологія та технологія рослинних полімерів» інженерно-хімічного факультету НТУУ «КПІ». Доклав практичних зусиль до становлення асоціації «УкрПапір» та ії визнання в державних органах законодавчої і виконавчої влади, як організації, що фахово займається питаннями розвитку галузі та захисту вітчизняного ринку картонно-паперової продукції. У 2008 році виступив одним з ініціаторів встановлення в Україні професійного свята «День працівників целюлозно-паперової промисловості», який, згідно Указу Президента України, з того часу і донині щорічно відзначається у третю суботу жовтня.