chernyakГоловний інженер з водопідготовкиkod voda

ТОВ ТД «Кодацька вода»

Випуск 2008 р, спеціальність «Екологія та охорона навколишнього середовища», магістр

Жодного разу в житті не пожалкувала, що обрала для отримання вищої освіти «Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» і саме кафедру «Екології та технології рослинних полімерів». Завжди у душі теплі спогади про час навчання на нашій кафедрі і слова щирої подяки її викладачам.
У житті мала змогу порівняти якість освіти, яку дають інші виші, та наша кафедра. Під загальною назвою «Екологія та охорона навколишнього середовища» приховується цілий комплекс глибоких актуальних знань, які дають можливість отримати профільну роботу у різноманітних галузях, а також високий рівень свого розумового розвитку. Маючи ці знання перед випускниками нашої кафедри відкриваються широкі можливості займатися тією справою, яка їм до вподоби:
• Наукова діяльність,
• Інженерна діяльність (інженер-технолог, інженер-проектувальник, інженер на виробництві в різних галузях),
• Екологічна експертиза та моніторинг,
• Екологічний аудит,
• Викладацька діяльність,
• Менеджмент в компаніях, чия діяльність пов’язана з водопідготовкою, із перспективою кар’єрного зростання.
В наш час особливо актуальні проблеми, пов’язані із станом навколишнього середовища і якістю природних ресурсів, і не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Це відкриває перед випускниками кафедри більше перспектив і можливостей, у порівнянні з багатьма іншими спеціальностями.
Абітурієнтам хочу побажати зважено поставитися до вибору майбутньої професії. В цьому випадку ви ніколи не пошкодуєте про здійснений крок і всі подальші накопичені знання будуть сприяти досягненню ваших цілей.
Викладачам бажаю творчого натхнення та наснаги в наш досить скрутний час!