grabitchenkoасистент кафедри екології та технології рослинних полімерів, кандидат технічних наук logo

Я у 2013 році успішно закінчила кафедру Е та ТРП Київського політехнічного інституту. Маю червоний диплом зі спеціальності «Охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування».
Зізнаюся чесно – я до останньої миті не знала куди збираюся вступати після закінчення середньої школи. Дуже сильних знань з математики і хімії я не мала і було досить тяжко зважитись вступати саме в КПІ. Зараз, після всього пройденого шляху, я не жалкую не на мить, що потрапила саме на кафедру Е та ТРП. Пригадую перший курс… ой… там було не солодко) Але зараз ці всі маленькі неприємності згадую з посмішкою. Після першого курсу себе з гордістю називаєш КПІшником) Це було весело)))
Починаючи з другого курсу ти все тісніше знайомишся зі своєю майбутньої спеціальністю, все більше спілкуєшся з викладачами саме своєї кафедри. Я особисто, та і більшість моїх одногрупників, не мали проблем з нашими викладачами взагалі. Навпаки! У складну ситуацію вони підтримають тебе і завжди дадуть відповідь на твої питання.
Коли мені запропонували вступати в аспірантуру, я практично не вагалася і знову не жалкую про це рішення. Тут я знайшла застосування багатьом своїм вмінням і навикам. У 2015 році разом із співробітниками кафедри розробила проект, представила його на IV міжнародному фестивалі «Sikorsky Challenge 2015». Того ж року в жовтні місяці ми стали переможцями цього фестивалю і отримали на реалізацію свого проекту близько 300 тис $. Все це стало можливим завдяки тим знанням, які я отримала під час навчання на кафедрі Е та ТРП.
Після закінчення аспірантури ми маємо можливість захистити свої кандидатські дисертації і отримати горде звання кандидата технічних наук. А далі відкриваються багато різноманітних і цікавих доріг. Успіхів Вам!
P.S. І чекаємо Вас у нас на кафедрі!)