454ecosoftКерівник напряму «Дилери»
Сертифікований фахівець WQA
Група компаній Екософт / ECOSOFT LTD

Доброго дня всім, особливо абітурієнтам, які не можуть зупинити свій вибір на певній професії!

Звуть мене Зеленюк Олександр. На сьогодні я керівник напрямку по роботі з ключовими клієнтами в одній з найбільших компаній України в сфері водоочисного обладнання.
Коротко про себе:
Закінчивши в 2001 році базову шкільну програму, вступив на економічний факультет машинобудівного технікуму. Закінчивши його в 2004 році з відзнакою, постало питання правильності вибору професії, яка зможе дати можливість самореалізації, фінансово стабільного доходу, кар'єрного росту, можливості працювати за спеціальністю, яка тобі близька по духу.
Було багато варіантів продовжити економічну освіту. Були й варіанти з можливістю отримання юридичної освіти (на той момент були масові потреби у юристах на ринку працевлаштування). Оцінивши ситуацію, мій вибір наблизився до отримання інженерної освіти. Пояснення було і залишилося актуальним навіть на сьогоднішній день - хороший інженер ніколи не залишиться без роботи. Тоді відразу ж постало питання - який з університетів може надати кращу технічну освіту? Відповідь була і залишається одна - краще НТУУ "КПІ" в якості підготовки фахівців для інженерної області в Україні немає.
Далі варіанти з факультетами, спеціальностями. Зізнатися, тут вибирав я недовго. Вибір зупинив на спеціальності екологія та охорона навколишнього середовища. Чому? - таке питання було дуже частим. Варіантів же багато ?! Відповідь - майбутнє! Більшість роблять помилку, вступаючи на факультети і отримуючи спеціальності які потрібні сьогодні, забуваючи про те, що магістр, це 6 років навчання і тільки тоді ринок праці.
Студентські роки пройшли дуже активно, за рахунок наданих можливостей самореалізації в "Політеху". Дуже непогані умови проживання в гуртожитку, які не заважають отримувати знання.
Навички спілкування, отримана освіта завдяки досвідченим викладачам, які не тільки теоретики, а й практики своєї справи, участь в студентських організаціях, робота в лабораторії яка заснована на реальних задачах і проблемах в області екології з діючими підприємствами України та багато іншого - це той фундамент, який допоможе Вам отримати шанс в майбутньому влаштувати своє життя гідно.
Даний відгук не для показового виступу, а для правильності Вашого вибору! Не робіть необдуманих кроків у своєму житті і не «поспішайте жити», все буде, але не відразу!
З повагою,
Олександр Зеленюк
Керівник напряму «Дилери»
Сертифікований фахівець WQA
Група компаній Екософт / ECOSOFT LTD

Тел.: +38 (044) 499 54 84
Факс: +38 (044) 499 34 80
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://www.ecosoft.ua