Запрошуємо Вас взяти участь у ХХIV Міжнародній науково-практичній конференції «Екологія. Людина. Суспільство», що відбудеться 23 травня 2024 р. в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в онлайн режимі.

Історія конференції починається у 1988-му році, коли група студентів Київської Політехніки вирішила відродити студентське наукове товариство. Першим заходом, проведеним під егідою НТСА НТУУ «КПІ», стала конференція «Екологія. Людина. Суспільство».

Тематика конференції охоплює три найактуальніші сегменти екологічної науки: загальну екологію (біологічний та медичний напрями); техноекологію (екологічно чисті технології та обладнання, екологічний моніторинг); стратегію сталого розвитку у контексті екологічної безпеки (питання управління у сфері охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, екологічний аудит, екологічна освіта та виховання).

Важливі дати:

• Прийом заявок на участь у конференції та тез доповідей — до 15 травня 2024 р.
  • Прийом організаційних внесків — до 23 травня 2024 р.

Інформаційний буклет конференції

Офіційний сайт конференції

Історія конференції

З усіма запитаннями Ви завжди можете звертатись до Організаційного комітету конференції