🆈🅱🅰г🅰 🅱🅲т🆈п🅷и🅺и, розпочалась реєстрація електронних кабінетів❗ Кабінети реєструють усі, хто бажає вступати цього року на навчання для здобуття ступеня бакалавра або магістра. Більш детально з правилами вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2025 році можна ознайомитися на сайті приймальної комісії.

Докладна відеоінструкція про те, як зареєструвати електронний кабінет вступника, доступна за посиланням.

♻ Кафедра екології та технології рослинних полімерів КПІ ім. Ігоря Сікорського ч🅴🅺🅰є 🅲🅰🅼🅴 🅷🅰 т🅴б🅴❗Набір студентів проводиться на різні рівні підготовки – бакалавр, магістр, доктор філософії за наступними спеціальностями:

  • 🎓E2 Екологія
  • 🎓G1 Хімічні технології та інженерія

З детальною інформацією щодо напрямків підготовки, описом освітніх програм, переліком компонентів, що будуть вивчатися, можна ознайомитися на сайті нашої кафедри

 

кафедра

кафедра

кафедра

кафедра

 

28 червня 2025 р. студенти кафедри Е та ТРП гр. ЛЦ-11 Богорад Даніїл та гр. ЛЦ-21 Кислий Віталій взяли активну участь у інормаційно-просвітницькому заході «Family Day Redcross» під егідою Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України. Інструктором з першої допомоги заходу був випускник нашої кафедри 2003 року Сторожук Олександр Сергійович. Він, окрім того, що є генеральним директором та успішним керівником ТОВ «ДАРПАК», активно займається громадською діяльністю, входить до складу Ради директорів підприємств промислового комплексу, установ та організацій Дніпровського району при Дніпровській районній у місті Києві державній адміністрації. ТОВ «ДАРПАК» спеціалізується на виготовленні паперових виробів господарсько-побутового та санітарно-гігієнічного призначення, входить до Асоціації українських підприємств целюлозно-паперової галузі «УкрПапір», меморандум про співпрацю з якою нещодавно був підписаний в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Сторожук Олександр Сергійович регулярно проводить курси з першої домедичної допомоги разом з Дніпровською районною організацією Українського Червоного Хреста м. Києва. Олександр Сергійович є яскравим прикладом лідера, якому не байдуже до безпекової ситуації не лише у виробничому середовищі, а і суспільстві загалом.

Важливо відмітити, що наші студенти мали можливість отримати як теоретичний досвід, так і практичні навички першої домедичної допомоги, що наразі є вкрай важливими для збереження життя і здоров’я населення. Такі заходи підвищують рівень обізнаності студентів - в подальшому майбутніх керівників підприємств, а також мотивують їх швидко реагувати на виклики сьогодення.

 

 

Рішенням Вченої Ради від 30.06.2025 року Інженерно-хімічний факультет (ІХФ) перейменовано на Факультет автоматизації, промислової інженерії та екології (ФАПІЕ).

кафедра

кафедра

кафедра

Данило Емілович Бенатов — кандидат технічних наук, доцент кафедри екології та технології рослинних полімерів КПІ ім. Ігоря Сікорського, патентний повірений України.

З перших днів повномасштабного вторгнення Данило Бенатов став координатором міжнародної громадської ініціативи «Help Ukraine», що об’єднала волонтерів і благодійників з України, Литви, Латвії, Німеччини, США, Канади, Казахстану, Великої Британії та інших країн. Значна частина учасників ініціативи — випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського. За понад три роки діяльності проєкту підрозділам ЗСУ та НГУ передано матеріальної допомоги на суму близько 300 000 євро.

кафедра

Основні напрями діяльності «Help Ukraine»:

  • забезпечення військових підрозділів необхідним обладнанням і технікою (БПЛА, засоби РЕБ, тепловізори, автомобілі, одяг, взуття тощо);
  • постачання автомобілів швидкої допомоги для прифронтових територіальних громад;
  • мобільна стоматологічна допомога в межах проєкту Forefront Dental.

Символічно, що перший мобільний стоматологічний кабінет, подарований нідерландською благодійною фондацією Stichting Zeilen van Vrijheid було передано біля 4-го корпусу КПІ в якому працює доц. Бенатов. Сьогодні проєкт Forefront Dental забезпечує лікування військовослужбовців безпосередньо у місцях їхньої дислокації, а також надає допомогу цивільним громадянам — переселенцям та вихованцям шкіл-інтернатів.

кафедра

Із січня 2025 року «Help Ukraine» розпочала реалізацію нового масштабного проєкту: передачу 54 медичних автомобілів, подарованих Литовською Республікою, для громад Харківщини, Херсонщини та Сумщини. Перші чотири автомобілі вже доставлені в Україну та пройшли відповідне оформлення.

Данило Бенатов також є засновником і беззмінним головою оргкомітету міжнародної науково-практичної конференції «Екологія – Людина – Суспільство». Цього року конференція відбулася вже у 25-й раз і об'єднала понад 70 науковців з України, Литви, Латвії, США, Польщі, Німеччини, Індонезії та Малайзії.

Окрім викладацької діяльності та волонтерства, доц. Бенатов активно співпрацює зі ЗМІ Болгарії. Він є позаштатним кореспондентом телеканалу Bulgaria on Air, висвітлюючи події російсько-української війни від першої особи.

кафедра

«Наша зброя — це знання, солідарність і професійність. Чим більше людей із різних країн об’єднаються навколо України, тим швидше ми переможемо», — наголошує Данило Бенатов у своїх виступах.

Фото

Обираєш майбутню професію? Хочеш щось інженерне, сучасне і перспективне? Приходь знайомитись з ІХФ — тут тебе чекають технології, автоматизація, машинобудування, екологія і круті люди

  • 28 червня
  • 10:00 - 13:00
  • Перед 1-м корпусом КПІ ім. Ігоря Сікорського

 

Чекаємо на тебе!

12 червня в КПІ ім. Ігоря Сікорського на базі Кафедри екології та технології рослинних полімерів Інженерно-хімічного факультету пройшла 25 Міжнародна науково практична конференція “Екологія. Людина. Суспільство” (International Science Conference “Ecology. Human. Society”) присвячена пам’яті видатного українського вченого-гідротехніка Дмитра Стефанишина. В конференції взяли участь доповідачі з України, Польщі, Литви, Латвії, США, Малайзії, Індонезії, Швеції, Німеччини, Китаю. В пленарному засіданні виступили перший віце-спікер Верховної ради України Олександр Корнієнко, народна депутатка України Юлія Овчинникова, представники керівництва університету та нашого факультету, члени програмного комітету конференції з України та інших держав, запрошені спікери. Дякуємо всім учасникам та організаторам! Чекаємо зустрічі на 26 конференції!

 

кафедра

 

кафедра

 

кафедра

 

кафедра

 

кафедра

 

кафедра

 

11-12 червня кафедра екології та технології рослинних полімерів на запрошення Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України прийняла участь у заходах з нагоди святкування 100-річчя. З метою популяризації екологічної освіти і природоохоронної діяльності колектив на чолі з доцентом Юлією Носачовою гідно представили кафедру та ІХФ на тематичній виставці «Природоохоронна освіта», яка покликана відобразити сучасні підходи до екологічного виховання, успішні практики та досвід співпраці громадських екологічних організацій і закладів освіти у сфері охорони природи.

кафедра

кафедра

кафедра

кафедра

кафедра

Захист бакалаврських дипломних проєктів здобувачів освітньої програми "Екологічна безпека" спеціальності 101 "Екологія" відбудеться в дистанційному режимі 17.06 о 10 годині, 18.06. о 14 годині, 19.06 о 10 годині (резервний день) за посиланням:

Посилання на Zoom конференцію

https://us04web.zoom.us/j/2824039265?pwd=RklFMVRaMzAybE9XeGVNMDk3VlkrUT09&omn=71587854571



Захист бакалаврських робіт за ОПП "Промислова екологія та ресурсоефективні чисті технології" (Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія)

відбудеться в дистанційному режимі 17.06 о 14 годині, 18.06. о 10 годині, 19.06 о 13 годині (резервний день) за посиланням:

Посилання на Zoom конференцію

https://us04web.zoom.us/j/76630094020?pwd=EIZBxlZYf8FWRn7IZlcdcYUBzaKruk.1

Ідентифікатор конференції: 766 3009 4020, Пароль: B9bQ8s



23 травня 2025 року представники інженерно-хімічного факультету і наша кафедра взяли участь у «Фестивалі кар’єри» на ВДНГ. Метою заходу були навчальні і кар’єрні консультації абітурієнтів, а також встановлення зв'язків з партнерами та роботодавцями. Все вдалося!!! Дуже раді були бачити всіх, хто завітав до нашого факультету! Сподіваємося побачити вас у стінах нашого корпусу вже студентами ІХФ!

кафедра

кафедра

кафедра

кафедра

Прийом робіт на ХХV Міжнародну науково-практичну конференцію «Екологія. Людина. Суспільство» присвячену пам’яті Дмитра СТЕФАНИШИНА продовжено до 02 червня 2025 р.!

 

Детальніше про конференцію ТУТ

Фотография

ІНЖЕНЕРНО-ХІМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ (ІХФ) ЗАПРОШУЄ УСІХ ОХОЧИХ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН!

  • 16.05.2025 о 17:15

Під час зустрічі дізнаєтесь:

  • Як отримати найкращі кар'єрні можливості
  • Як отримати одну з 10 професій майбутнього
  • Як попередити шкідливий вплив людини на довкілля
  • Про 3D-моделювання і проєктування інноваційного обладнання галузі
  • Про автоматизацію та засоби контролю технологічних процесів
  • Про дизайн упаковки та паковальне обладнання

 

ІХФ готує фахівців за такими спеціальностями

  • Е2 Екологія (101);
  • G1 Хімічні технології та інженерія (161);
  • G7 Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка (174);
  • G9 Прикладна механіка (131);
  • G11 Машинобудування (за спеціалізаціями) (133).

РЕЄСТРАЦІЯ

Чат для вступників ІХФ

16 травня 2025 р., 17:15 (Київ), Zoom-конференція

 

 

12 травня в рамках вивчення дисципліни "Оцінка впливу на довкілля" відбулась онлайн зустріч студентів групи ЛЕ-21 з інженером-екологом компанії MCL Катериною Гордієнко. Студенти прослухали лекцію на тему "Звіт з оцінки впливу на довкілля", ознайомились з структурою звіту з ОВД, нормативною базою процедури, мали змогу отримати відповіді на всі питання щодо проведення оцінки впливу на довкілля в Україні.

Фото

Фото

Фото

 

Шановні студенти, викладачі, друзі та колеги! Запрошуємо вас взяти участь у першому курсі Віртуальної академії «EcoЕducation», що проводиться Асоцıацıєю професıоналıв довкıлля PAEW.

 

Фото

 

«EcoEducation» — це інвестиція в майбутнє випускника і викладача. Це шанс бути не лише учасником змін, а їхнім рушієм. Ми впевнені: ті, хто скористається можливостями Академії, стануть затребуваними фахівцями, які не просто знайдуть хорошу роботу, а зможуть впливати на розвиток сталого суспільства, економіки та екології. У сучасному світі «зелена» освіта більше не обмежується лише знаннями з підручника. Від випускника зелених професій очікують готовності діяти, орієнтуватися у технологіях сталого розвитку, впроваджувати екологічні рішення в бізнесі, промисловості, фінансах. Саме тому Віртуальна академія «EcoEducation» є унікальним майданчиком, який з’єднує освіту і практику, теорію і ринок, викладача і роботодавця.

 

Для кого курс?

- для студентів зелених професій (не тільки екологи, а й юристи, економісти, фахівці з менеджменту): реальні знання і навички, які потрібні вже сьогодні, доступ до фахівців, які працюють у сфері сталого розвитку, професійна орієнтація

- для викладачів: актуалізація навчальних програм, підвищення кваліфікації, нетворкінг і співпраця

 

Курс є повністю безкоштовним і по завершенню буде можливість отримати відповідний сертифікат. Для проходження курсу з отриманням сертифікату обов’язковою є реєстрація!

 

РЕЄСТРАЦІЯ

 

Формат навчання: дистанційний

 

Всі деталі ТУТ

 

До зустрічі в АКАДЕМІЇ «EcoЕducation»!

 

 

Розклад роботи екзаменаційної комісії кафедри Екології та технології рослинних полімерів (магістр, 161 Хімічна технологія та інженерія, ОП Промислова екологія та ресурсоефективні чисті технології): 21.05.2025 р., 11.00, аудиторія 112 4 корпусу.

 

кафедра

 

Вітаємо доцента нашої кафедри Галиш Віту Василівну з призначенням на посаду заступника декана з навчально-виховної роботи Інженерно-хімічного факультету! Бажаємо успіхів у професійній діяльності!

 

 

кафедра

 

Вітаємо професорку нашої кафедри Іваненко Олену Іванівну з призначенням на посаду в.о. декана Інженерно-хімічного факультету! Бажаємо подальших професійних здобутків!

 

 

кафедра

кафедра

кафедра

кафедра

кафедра

кафедра

кафедра

кафедра

кафедра

Фото

 

29 квітня на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться перший студентський ESG-REBOOT — подія, що перезавантажує підхід до сталого розвитку, мислення про вплив і роль кожного в новій економіці дій, даних і довіри.

 

Детальніше ТУТ