Запрошуємо на навчання!
🆈🅱🅰г🅰 🅱🅲т🆈п🅷и🅺и, розпочалась реєстрація електронних кабінетів❗ Кабінети реєструють усі, хто бажає вступати цього року на навчання для здобуття ступеня бакалавра або магістра. Більш детально з правилами вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2025 році можна ознайомитися на сайті приймальної комісії.
Докладна відеоінструкція про те, як зареєструвати електронний кабінет вступника, доступна за посиланням.
♻ Кафедра екології та технології рослинних полімерів КПІ ім. Ігоря Сікорського ч🅴🅺🅰є 🅲🅰🅼🅴 🅷🅰 т🅴б🅴❗Набір студентів проводиться на різні рівні підготовки – бакалавр, магістр, доктор філософії за наступними спеціальностями:
З детальною інформацією щодо напрямків підготовки, описом освітніх програм, переліком компонентів, що будуть вивчатися, можна ознайомитися на сайті нашої кафедри
Поглиблення співпраці з нашими випускниками
28 червня 2025 р. студенти кафедри Е та ТРП гр. ЛЦ-11 Богорад Даніїл та гр. ЛЦ-21 Кислий Віталій взяли активну участь у інормаційно-просвітницькому заході «Family Day Redcross» під егідою Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України. Інструктором з першої допомоги заходу був випускник нашої кафедри 2003 року Сторожук Олександр Сергійович. Він, окрім того, що є генеральним директором та успішним керівником ТОВ «ДАРПАК», активно займається громадською діяльністю, входить до складу Ради директорів підприємств промислового комплексу, установ та організацій Дніпровського району при Дніпровській районній у місті Києві державній адміністрації. ТОВ «ДАРПАК» спеціалізується на виготовленні паперових виробів господарсько-побутового та санітарно-гігієнічного призначення, входить до Асоціації українських підприємств целюлозно-паперової галузі «УкрПапір», меморандум про співпрацю з якою нещодавно був підписаний в КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Сторожук Олександр Сергійович регулярно проводить курси з першої домедичної допомоги разом з Дніпровською районною організацією Українського Червоного Хреста м. Києва. Олександр Сергійович є яскравим прикладом лідера, якому не байдуже до безпекової ситуації не лише у виробничому середовищі, а і суспільстві загалом.
Важливо відмітити, що наші студенти мали можливість отримати як теоретичний досвід, так і практичні навички першої домедичної допомоги, що наразі є вкрай важливими для збереження життя і здоров’я населення. Такі заходи підвищують рівень обізнаності студентів - в подальшому майбутніх керівників підприємств, а також мотивують їх швидко реагувати на виклики сьогодення.
ІХФ стає ФАПІЕ!
Рішенням Вченої Ради від 30.06.2025 року Інженерно-хімічний факультет (ІХФ) перейменовано на Факультет автоматизації, промислової інженерії та екології (ФАПІЕ).
Запрошуємо на навчання!
Доцент, який об’єднує науку та світ: як доцент кафедри екології та технології рослинних полімерів поєднує викладання та волонтерство.
Данило Емілович Бенатов — кандидат технічних наук, доцент кафедри екології та технології рослинних полімерів КПІ ім. Ігоря Сікорського, патентний повірений України.
З перших днів повномасштабного вторгнення Данило Бенатов став координатором міжнародної громадської ініціативи «Help Ukraine», що об’єднала волонтерів і благодійників з України, Литви, Латвії, Німеччини, США, Канади, Казахстану, Великої Британії та інших країн. Значна частина учасників ініціативи — випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського. За понад три роки діяльності проєкту підрозділам ЗСУ та НГУ передано матеріальної допомоги на суму близько 300 000 євро.
Основні напрями діяльності «Help Ukraine»:
Символічно, що перший мобільний стоматологічний кабінет, подарований нідерландською благодійною фондацією Stichting Zeilen van Vrijheid було передано біля 4-го корпусу КПІ в якому працює доц. Бенатов. Сьогодні проєкт Forefront Dental забезпечує лікування військовослужбовців безпосередньо у місцях їхньої дислокації, а також надає допомогу цивільним громадянам — переселенцям та вихованцям шкіл-інтернатів.
Із січня 2025 року «Help Ukraine» розпочала реалізацію нового масштабного проєкту: передачу 54 медичних автомобілів, подарованих Литовською Республікою, для громад Харківщини, Херсонщини та Сумщини. Перші чотири автомобілі вже доставлені в Україну та пройшли відповідне оформлення.
Данило Бенатов також є засновником і беззмінним головою оргкомітету міжнародної науково-практичної конференції «Екологія – Людина – Суспільство». Цього року конференція відбулася вже у 25-й раз і об'єднала понад 70 науковців з України, Литви, Латвії, США, Польщі, Німеччини, Індонезії та Малайзії.
Окрім викладацької діяльності та волонтерства, доц. Бенатов активно співпрацює зі ЗМІ Болгарії. Він є позаштатним кореспондентом телеканалу Bulgaria on Air, висвітлюючи події російсько-української війни від першої особи.
«Наша зброя — це знання, солідарність і професійність. Чим більше людей із різних країн об’єднаються навколо України, тим швидше ми переможемо», — наголошує Данило Бенатов у своїх виступах.
Запрошуємо на День вступника!
Обираєш майбутню професію? Хочеш щось інженерне, сучасне і перспективне? Приходь знайомитись з ІХФ — тут тебе чекають технології, автоматизація, машинобудування, екологія і круті люди
- 28 червня
- 10:00 - 13:00
- Перед 1-м корпусом КПІ ім. Ігоря Сікорського
Чекаємо на тебе!
ХХV Міжнародна науково-практична конференція «Екологія. Людина. Суспільство»
12 червня в КПІ ім. Ігоря Сікорського на базі Кафедри екології та технології рослинних полімерів Інженерно-хімічного факультету пройшла 25 Міжнародна науково практична конференція “Екологія. Людина. Суспільство” (International Science Conference “Ecology. Human. Society”) присвячена пам’яті видатного українського вченого-гідротехніка Дмитра Стефанишина. В конференції взяли участь доповідачі з України, Польщі, Литви, Латвії, США, Малайзії, Індонезії, Швеції, Німеччини, Китаю. В пленарному засіданні виступили перший віце-спікер Верховної ради України Олександр Корнієнко, народна депутатка України Юлія Овчинникова, представники керівництва університету та нашого факультету, члени програмного комітету конференції з України та інших держав, запрошені спікери. Дякуємо всім учасникам та організаторам! Чекаємо зустрічі на 26 конференції!
Виставка «Природоохоронна освіта»
11-12 червня кафедра екології та технології рослинних полімерів на запрошення Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України прийняла участь у заходах з нагоди святкування 100-річчя. З метою популяризації екологічної освіти і природоохоронної діяльності колектив на чолі з доцентом Юлією Носачовою гідно представили кафедру та ІХФ на тематичній виставці «Природоохоронна освіта», яка покликана відобразити сучасні підходи до екологічного виховання, успішні практики та досвід співпраці громадських екологічних організацій і закладів освіти у сфері охорони природи.
Захист бакалаврських дипломних проєктів ОПП "Екологічна безпека" (101 Екологія)
Захист бакалаврських дипломних проєктів здобувачів освітньої програми "Екологічна безпека" спеціальності 101 "Екологія" відбудеться в дистанційному режимі 17.06 о 10 годині, 18.06. о 14 годині, 19.06 о 10 годині (резервний день) за посиланням:
Посилання на Zoom конференцію
https://us04web.zoom.us/j/2824039265?pwd=RklFMVRaMzAybE9XeGVNMDk3VlkrUT09&omn=71587854571
Захист бакалаврських робіт за ОПП "Промислова екологія та ресурсоефективні чисті технології" (161 Хімічні технології та інженерія)
Захист бакалаврських робіт за ОПП "Промислова екологія та ресурсоефективні чисті технології" (Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія)
відбудеться в дистанційному режимі 17.06 о 14 годині, 18.06. о 10 годині, 19.06 о 13 годині (резервний день) за посиланням:
Посилання на Zoom конференцію
https://us04web.zoom.us/j/76630094020?pwd=EIZBxlZYf8FWRn7IZlcdcYUBzaKruk.1
Ідентифікатор конференції: 766 3009 4020, Пароль: B9bQ8s
Фестиваль кар’єри
23 травня 2025 року представники інженерно-хімічного факультету і наша кафедра взяли участь у «Фестивалі кар’єри» на ВДНГ. Метою заходу були навчальні і кар’єрні консультації абітурієнтів, а також встановлення зв'язків з партнерами та роботодавцями. Все вдалося!!! Дуже раді були бачити всіх, хто завітав до нашого факультету! Сподіваємося побачити вас у стінах нашого корпусу вже студентами ІХФ!
Прийом робіт продовжено!
Прийом робіт на ХХV Міжнародну науково-практичну конференцію «Екологія. Людина. Суспільство» присвячену пам’яті Дмитра СТЕФАНИШИНА продовжено до 02 червня 2025 р.!
 
Детальніше про конференцію ТУТ
Запрошуємо на День відкритих дверей!
ІНЖЕНЕРНО-ХІМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ (ІХФ) ЗАПРОШУЄ УСІХ ОХОЧИХ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН!
- 16.05.2025 о 17:15
Під час зустрічі дізнаєтесь:
- Як отримати найкращі кар'єрні можливості
- Як отримати одну з 10 професій майбутнього
- Як попередити шкідливий вплив людини на довкілля
- Про 3D-моделювання і проєктування інноваційного обладнання галузі
- Про автоматизацію та засоби контролю технологічних процесів
- Про дизайн упаковки та паковальне обладнання
ІХФ готує фахівців за такими спеціальностями
- Е2 Екологія (101);
- G1 Хімічні технології та інженерія (161);
- G7 Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка (174);
- G9 Прикладна механіка (131);
- G11 Машинобудування (за спеціалізаціями) (133).
16 травня 2025 р., 17:15 (Київ), Zoom-конференція
- ZOOM-посилання
- Ідентифікатор конференції: 891 7566 5053
- Пароль: 6U05GY
Лекція від експерта з ОВД
12 травня в рамках вивчення дисципліни "Оцінка впливу на довкілля" відбулась онлайн зустріч студентів групи ЛЕ-21 з інженером-екологом компанії MCL Катериною Гордієнко. Студенти прослухали лекцію на тему "Звіт з оцінки впливу на довкілля", ознайомились з структурою звіту з ОВД, нормативною базою процедури, мали змогу отримати відповіді на всі питання щодо проведення оцінки впливу на довкілля в Україні.
Запрошуємо взяти участь у першому курсі Віртуальної академії «EcoЕducation»!
Шановні студенти, викладачі, друзі та колеги! Запрошуємо вас взяти участь у першому курсі Віртуальної академії «EcoЕducation», що проводиться Асоцıацıєю професıоналıв довкıлля PAEW.
«EcoEducation» — це інвестиція в майбутнє випускника і викладача. Це шанс бути не лише учасником змін, а їхнім рушієм. Ми впевнені: ті, хто скористається можливостями Академії, стануть затребуваними фахівцями, які не просто знайдуть хорошу роботу, а зможуть впливати на розвиток сталого суспільства, економіки та екології. У сучасному світі «зелена» освіта більше не обмежується лише знаннями з підручника. Від випускника зелених професій очікують готовності діяти, орієнтуватися у технологіях сталого розвитку, впроваджувати екологічні рішення в бізнесі, промисловості, фінансах. Саме тому Віртуальна академія «EcoEducation» є унікальним майданчиком, який з’єднує освіту і практику, теорію і ринок, викладача і роботодавця.
Для кого курс?
- для студентів зелених професій (не тільки екологи, а й юристи, економісти, фахівці з менеджменту): реальні знання і навички, які потрібні вже сьогодні, доступ до фахівців, які працюють у сфері сталого розвитку, професійна орієнтація - для викладачів: актуалізація навчальних програм, підвищення кваліфікації, нетворкінг і співпраця
Курс є повністю безкоштовним і по завершенню буде можливість отримати відповідний сертифікат. Для проходження курсу з отриманням сертифікату обов’язковою є реєстрація!
Формат навчання: дистанційний
До зустрічі в АКАДЕМІЇ «EcoЕducation»!
Розклад роботи екзаменаційної комісії (161 магістр)
Розклад роботи екзаменаційної комісії кафедри Екології та технології рослинних полімерів (магістр, 161 Хімічна технологія та інженерія, ОП Промислова екологія та ресурсоефективні чисті технології): 21.05.2025 р., 11.00, аудиторія 112 4 корпусу.
Вітаємо Галиш Віту Василівну!
Вітаємо доцента нашої кафедри Галиш Віту Василівну з призначенням на посаду заступника декана з навчально-виховної роботи Інженерно-хімічного факультету! Бажаємо успіхів у професійній діяльності!
Вітаємо Іваненко Олену Іванівну!
Вітаємо професорку нашої кафедри Іваненко Олену Іванівну з призначенням на посаду в.о. декана Інженерно-хімічного факультету! Бажаємо подальших професійних здобутків!
КПІАбітFest 2025
Перший студентський ESG-REBOOT 29 квітня!
29 квітня на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться перший студентський ESG-REBOOT — подія, що перезавантажує підхід до сталого розвитку, мислення про вплив і роль кожного в новій економіці дій, даних і довіри.