Інженер-технолог
ТОВ «АВС Кемікалс Індастрі»
Ще в школі мені привили любов до хімії, і коли постало питання вибору майбутньої професії, то хотілося пов'язати її саме з цією наукою. Завжди мріяла навчатися в найкращому столичному вузі, тому документи для вступу подала лише в НТУУ «КПІ» на кафедру Екології та технології рослинних полімерів (Інженерно-хімічний факультет), спеціальність «Хімічна технологія та інженерія». Правду кажучи, спочатку навіть не зовсім мала уявлення, чим я буду займатися і яка робота на мене чекає в майбутньому. Так як мені коротко пояснили - буду виготовляти папір. На щастя у моєму рідному місті є підприємство ТОВ «АСС- Коростишівська паперова фабрика». Не довго роздумуючи, я вирішила оглянути виробництво і зрозуміти, чи буде воно мені до душі. Та побачивши цехи з великими агрегатами та синхронно працюючими механізмами моє серце забилося частіше, в очах спалахнув вогник захвату і я усвідомила — це моя стихія. В подальшому я часто навідувалась сюди просто на екскурсію, консультацію у технолога виробництва, практику і тут почала свою трудову діяльність у якості контролера з якості, а потім - помічника технолога (під час літніх канікул).
У 2014 році я закінчила університет за освітньо-професійною програмою підготовки «магістр».
Завдячуючи моєму науковому керівнику Черьопкіній Романії Іванівні я отримала розподіл на підприємство ТОВ «АВС Кемікалс Індастрі», яке виробляє товари санітарно-гігієнічного призначення під ТМ «Сніжна панда» та товари побутової хімії ТМ «HELPER», «TEST», «BINGO», «LIV». Після випробувального терміну мене прийняли у відділ головного технолога на посаду інженера-технолога цеху санітарно-гігієнічних виробів. В умовах обмеженої кількості персоналу повинна бути взаємозаміняємість кадрів, тому моя робота не обмежується лише переробкою паперу, я маю відношення і до виробництва миючих засобів, проектування етикетки та упаковки, виробництва полімерної тари.
Звичайно ж кожна ланка має свою специфіку, але завдяки грунтовним і глибоким знанням, які мені передали викладачі кафедри та університету, проблем у освоєнні процесів не було. Навчання на кафедрі Е та ТРП дало широкі знання і вміння орієнтуватися у технічній літературі не лише по нашій спеціальності, але й загалом в інженерному напрямку. На даний момент рішення по ремонту, реконструкції, удосконаленню обладнання приймається не лише механіками, а й за моєї участі.
Я задоволена що отримала освіту саме в НТУУ «КПІ» на кафедрі екології та технології рослинних полімерів.
Як кажуть в Одесі «по этому поводу есть анекдот»:
- яка у тебе друга вища освіта?
- навіщо мені друга, у мене перша хороша)
Тому шановні абітурієнти приходьте навчатися на нашу кафедру, не пожалкуєте і знайдете цікаву та високооплачувану роботу.