4JGtJCSPk84Я завжди хотіла спробувати навчання за кордоном, щоб мати можливість розвиватись, Lappeenranta University of Technologyотримувати новий досвід і порівняти освіту в Україні з її закордонними аналогами. І у мене з’явилась така можливість на магістратурі – я вступила до Лаппеенрантського технічного університету (Фінляндія), який вважається одним з кращих університетів Фінляндії у галузі моїх професійних інтересів. Тут я вивчаю хімічну інженерію в галузі водоочистки, яка входить до Школи інженерних наук університету. У Фінляндії я зіштовхнулася з великою кількістю нових для мене речей: від цілодобового доступу до університету і технічних чи наукових ресурсів, які він надає, до абсолютно інакше організованої системи вивчення предметів (у формі періодів) і надзвичайно високого ступеню стосунків між людьми в цілому (і в питаннях довіри зокрема).
Далеко не останню роль у моєму вступі до Лаппеенранти відіграло навчання в Україні. Знання, отримані в ході навчання на бакалавраті, і практичний досвід для кращого засвоєння теоретичних знань, який надавала кафедра Е та ТРП, зробили вагомий внесок в моє мотиваційне інтерв’ю. Не менший вклад в нього зробила моя робота над магістерською дисертацією в «Інституті хімії поверхні ім. О. Чуйка».
Навчаючись в Фінляндії, я розумію, що теоретична база моєї альма-матер дуже сильна і отриманих мною знань в НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського» більше, ніж достатньо для успішного розвитку тут. І я дуже вдячна кафедрі Екології та технології рослинних полімерів за їх внесок в моє майбутнє і майбутнє багатьох студентів!
https://www.lut.fi/web/en/