НТУУ "КПІ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ОГОЛОШУЄ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КPI SCIENCE FEST

DVD21-го квітня 2018-го року (субота) з 9.00 до 15.00 заплановано проведення Дня відкритих дверей у форматі фестивалю — КPI Science Fest.
В ході заходу Ви будете мати можливість відвідати факультет, на якому згодом Ви будете навчатися, познайомитися з найяскравішими працівниками, випускниками та студентами факультету, отримати цінні поради стосовно вступу до НТУУ "КПІ", здобути додаткову інформацію стосовно існуючих спеціальностей та спеціалізацій на кафедрах факультету та отримати допомогу у виборі пріорітетної спеціальності саме для себе!

Графік заходу:

• 9.00 - 12.00 - будуть організовані «майданчики факультетів» на алеях перед корпусом №1
  • 11.00 - 12.00 - відбудуться загальні збори у Залі засідань Вченої Ради 1-го корпусу
  • 12.00 - 15.00 - буде проведено Дні відкритих дверей факультетів та інститутів НТУУ "КПІ" у вільному форматі з запрошенням на них "зірок факультетів"

Чекаємо на Вас за адресою: проспект Перемоги 37 корпус №1