Вітаємо студента кафедри ЕтаТРП Томіна Олексія з участю в проекті BEST (Better Efficiency for Industrial Sewage Treatment)!

ЛешаУспішні пілотні випробування установки вже було проведено у місті Тарту, Естонія 12.03.2018-14.03.2018.

"Для написання магістерської дисертації, мене взяли на проект BEST.
Проект було узгоджено 6 лютого у Хельсінках, замовником є EU Baltic Sea Region Flagship.
Спонсорами проекту стали Interreg Baltic Sea Region та European regional development fund.
Виконує проект Таллінській Технічний Університет, а саме професор Карін Пахель (координатор), професор Енн Лойгу, та відомий в Естонії інженер з водопостачання Енн Тінісберг.
Ціллю проекту є ефективне видалення із стічних вод важких металів та подальше їх використання. Планується встановлення кількох пілотних установок у Естонії, Латвії та Польщі на територіях підприємств, які мають у скидах важкі метали. Період виконання – Березень 2018 – Березень 2020. Модельна установка для водоочистки спроектована Енн Тінісбергом, та складається з чотирьох основних елементів:
Леша

• аератор
  • флокулятор
  • ламельний відстійник
  • механічний фільтр

Установка дозволяє:
1. експериментувати з дозами коагулянту та їх точками дозування
2. експериментувати з різними фільтраційними матеріалами
3. експериментувати з окислюючими та стабілізуючими хімікатами
4. перевірити технологічні параметри, визначені в попередніх випробуваннях, в тому числі:

• коагулянти та флокулянти (типи) і дози;
  • параметри коагуляції
  • кількість осаду та його (фізичні) властивості
  • властивості вихідної води
  • параметри фільтрації та фільтруючої поверхні
Першу збірку та перевірку установки було проведено у місті Тарту, Естонія 12.03.2018 - 14.03.2018.
Це моя перша водоочисна установка, в конструкції якої я приймав участь. Випробування на пілотній воді будуть проводитись з 23.03.2018."

Томін Олексій, студент 6-го курсу кафедри ЕтаТРП