В рамках програми міжнародного стажування в КПІ ім. Ігоря Сікорського, представниками делегації Познанського університету технологій (Республіка Польща) була проведена відкрита лекція для студентів кафедри екології та технології рослинних полімерів. Викладачі Інституту двигунів внутрішнього згорання та транспорту (Познанський університет технологій) д.т.н. Павел Дашкевіч, д.т.н. Анджей Зюлковські та д.т.н. Лукаш Риманяк розповіли студентам та викладачам про новітні тенденції розвитку автомобільного транспорту, результати досліджень рівнів забруднення атмосферного повітря викидами автотранспорту та передові технології зниження негативного впливу сучасних двигунів внутрішнього згорання на навколишнє середовище.