Кафедра екології та технології рослинних полімерів запрошує на навчання випускників коледжів та технікумів, які одержали диплом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра на перший курс за освітніми програмами "Промислова екологія та ресурсоефективні чисті технології" (спеціальність 161 "Хімічні технології та інженерія") (денна, заочна форми навчання)
та "Екологічна безпека" (спеціальність 101 "Екологія") (денна форма навчання).
Навчання проводиться за освітнім рівнем бакалавра за скороченою програмою – 3 роки.

Освітні програми "Промислова екологія та ресурсоефективні чисті технології" (спеціальність 161 "Хімічні технології та інженерія") та "Екологічна безпека" (спеціальність 101 "Екологія") входять до переліку спеціальностей яким надається особлива підтримка, що дає змогу вступати на них за наявності диплому молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра іншого спрямування, склавши вступні випробування з предметів, потрібних для вступу на обрану освітню програму, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні. Для вступу за державним замовленням обов'язковим є сертифікат ЗНО з української мови та літератури / української мови та з математики. Можливо використовувати сертифікати ЗНО 2018, 2019, 2020 або 2021 рр. Третій конкурсний предмет – вступне фахове випробування, яке складається в університеті.

При вступі на навчання за кошти фізичних та\або юридичних осіб на заочну форму здобуття освіти (небюджетні конкурсні пропозиції) обов’язково потрібно надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури / української мови, а як другий конкурсний предмет використати результати ЗНО з математики, історії України, географії, хімії, біології, фізики, іноземної мови на вибір. Третій конкурсний предмет – вступне фахове випробування, яке складається в університеті. Документи до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» потрібно подати з 14 липня до 23 липня включно! Документи у 2021 році подаються виключно електронно! Комплексне фахове випробування відбудеться у період з 24 до 26 липня. Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням — 27 липня.

 

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ УКРАЇНИ «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО» В 2021 РОЦІ (презентація)Правила вступу на основі диплому  молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра:

 

Детальна інформація на сайті приймальної комісії

Офіційні документи

Контактна інформація 

Наші випускники

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля
Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля
Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля
Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля
Invalid Input

  • Носачова Юлія Вікторівна: (050) 357-72-27

    Галиш Віта Василівна: (095) 683-32-92

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.