КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЇ РОСЛИННИХ ПОЛІМЕРІВ ЗАПРОШУЄ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

 

 

Кафедра екології та технології рослинних полімерів Інженерно-хімічного факультету оголошує набір на перший курс (2018-2019 навчальний рік) на спеціальності
101 «Екологія» та 161 «Хімічні технології та інженерія»!

 

 

abituraПодача документів на вступ буде проводитись виключно в ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ. Приймаються сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років (крім іноземної мови, сертифікати з іноземної мови приймаються лише 2018-го року).

Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за електронною адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua

УВАГА!!! Для тих, хто бажає здобувати освіту на кафедрі Е та ТРП, необхідно в заяві на вступ вказати найвищій пріоритет зазначеним спеціальностям (спеціалізаціям)

Умовою зарахування на бюджетну форму навчання є подання до приймальної комісії сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання Українського центру оцінювання якості освіти.

 

 

Правила прийому 2018-го року до
Національного технічного університету України "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

 

Перелік конкурсних предметів та коефіцієнтів для спеціальності 101 "Екологія":

 • Українська мова та література - 0.2
 • Біологія - 0.35 
 • Хімія або географія - 0.35
 • + додаткові бали за успішне закінчення довузівської підготовки
 • + галузевий коефіцієнт

Перелік конкурсних предметів та коефіцієнтів для спеціальності 161 "Хімічні технології та інженерія":

 • Українська мова та література - 0.2
 • Математика - 0.35
 • Хімія або біологія - 0.35
 • + додаткові бали за успішне закінчення довузівської підготовки
 • + галузевий коефіцієнт


Для спеціальності 101 "Екологія"
(спеціалізація "Екологічна безпека") кількість балів з української мови та літератури повинна бути не нижче 100 балів за 200 бальною шкалою.
Мінімальна кількість балів з біології та хімії (або географії): один предмет не менше 125 балів, за умови, що кількість балів по іншому предмету становить не нижче 100 балів.


Для спеціальності 161 "Хімічні технології та інженерія" (спеціалізації "Хімічні технології переробки деревини та рослинної сировини" та "Промислова екологія та ресурсоефективні чисті технології") кількість балів з української мови та літератури повинна бути не нижче 100 балів за 200 бальною шкалою.
Мінімальна кількість балів з математики та хімії (або біології): один предмет не менше 125 балів, за умови, що кількість балів по іншому предмету становить не нижче 100 балів.

 

Конкурсний бал при вступі для здобуття ступеня бакалавра розраховується за формулою:

КБ = (К11 + К22 + К33 + К4*А + К5*ОУ) * ГК * СК

де: K – невід'ємні вагові коефіцієнти

 • К1 = 0.2 – ваговий коефіцієнт оцінки ЗНО з української мови та літератури,
 • К2 = 0.35 – ваговий коефіцієнт оцінки ЗНО з математики (спеціальність 161 "Хімічні технології та інженерія") або біології (спеціальність 101 "Екологія"),
 • К3 = 0.35 – ваговий коефіцієнт оцінки ЗНО з хімії / біології (спеціальність 161 "Хімічні технології та інженерія") або хімії / географії (спеціальність 101 "Екологія"),
 • К4 = 0.05 – ваговий коефіцієнт балу документа про повну загальну середню освіту,
 • К5 = 0.05 – ваговий коефіцієнт балу за успішне закінчення системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського,
П – оцінка з відповідного до вагового коефіцієнту ЗНО,
А – середній бал документа про повну загальну середню освіту, переведений в шкалу від 100 до 200 балів відповідно до таблиці переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, в шкалу 100-200
– бал за успішне закінчення системи довузівської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського за шкалою від 100 до 200 балів
ГК – галузевий коефіцієнт, приймається рівним 1,02 для поданих заяв з пріоритетністю 1 та 2 на спеціальності (спеціалізації), які передбачені в додатку 2 до Умов прийому, та 1,00 в інших випадках
– СК дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у селах не менше двох років до дня завершення подання заяв про вступ та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу, та 1,00 в інших випадках.

 

До уваги вступників:
1. Особам, які є членами збірних команд України, які брали участь у міжнародних олімпіадах (відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України), Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх зараховуються оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань за вибором вступника.
2. Призерам (особам, нагородженим дипломами І-ІІІ ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2018 року з базових предметів, призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України 2018 року останній доданок встановлюється рівним 10, а якщо КБ вступника при цьому перевищує 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200. Інформацію про них Приймальна комісія отримує з Єдиної бази.
3. Учасникам Всеукраїнської олімпіади КПІ ім. Ігоря Сікорського для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, яким надається особлива підтримка (додаток 2 до Умов прийому) (в разі її проведення), можуть нараховуватись додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала в КПІ ім. Ігоря Сікорського в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет.

 

Розклад роботи приймальної комісії КПІ ім. І. Сікорського

(Увага: розклад може уточнюватися)

rozklad prujm komis

etapy kampanii


Відбіркова комісія інженерно-хімічного факультету розташовуватиметься за адресою: м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, на другому поверсі в аудиторії №124.

nuzhno

tozhe nuzhno1

tozhe nuzhno2

ne nuzhno

 

Крім бюджетної форми, проводиться набір на контрактну форму навчання (вартість навчання за кошти фізичних та юридичних осіб - контракт). Студентам з інших міст надається гуртожиток. В університеті працює інститут довузівської підготовки. З детальною інформацією про кафедру можна ознайомитися на нашому сайті. Додаткову інформацію про правила прийому можна отримати на сайті інженерно-хімічного факультету та НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

 

Додаткова інформація щодо вступу:

Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році

Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка

Перелік конкурсних предметів, творчих заліків та творчих конкурсів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на відкриті та закриті (фіксовані) конкурсні пропозиції на основі повної загальної середньої освіти

Таблиця переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, у шкалу 100-200

Детальніше на сайті МОНУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля
Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля
Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля
Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля
Invalid Input

 • Носачова Юлія Вікторівна: (050) 357-72-27

  Галиш Віта Василівна: (095) 683-32-92

 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НАШІ ВИПУСКНИКИ

 • Олександр Зеленюк

  Студентські роки пройшли дуже активно, за рахунок наданих можливостей самореалізації в "Політеху".

  Деталі
  Олександр Зеленюк
 • Весніна Юлія

  Найбільшою цінністю вважаю те, що отримані мною знання є прикладними.

  Деталі
  Весніна Юлія
 • Заіка Дмитро

  Я жодного разу не пошкодував, що обрав кафедру Е та ТРП НТУУ“КПІ”.

  Деталі
  Заіка Дмитро
 • Ігнатюк Дарина

  Я дуже вдячна кафедрі Екології та технології рослинних полімерів за їх внесок в моє майбутнє.

  Деталі
  Ігнатюк Дарина