tvаспірант кафедри екології та технології рослинних полімерів,logo

ІХФ, НТУУ «КПІ»

2014 р. випуску, спеціальність «Екологія та охорона навколишнього середовища», магістр.

Коли, після закінчення школи, постало одне з найважливіших питань стосовно вибору майбутньої професії, то я не мала жодних сумнівів, що навчатися буду саме в Київському політехнічному інституті. Цей ВУЗ закінчили два мої старших брати та мій батько, це, так би мовити, наша сімейна традиція. Залишалося лише обрати спеціальність. Можу з впевненістю сказати, що за всі роки навчання я жодного разу не пошкодувала щодо свого вибору. Наша кафедра стала для мене рідним місцем. Тому після закінчення свого навчання без жодних вагань поступила в аспірантуру.
На даний момент я співпрацюю з навчально-науковим центром «Чиста вода» на базі Наукового парку НТУУ «КПІ». В мої обов’язки входять контроль та перевірка обладнання даного центру. Також, паралельно з роботою, я заочно навчаюся в аспірантурі за спеціальністю «Екологічна безпека». Я дуже щаслива, що маю змогу працювати разом з тими, хто мене навчав. Адже на нашій кафедрі працюють чудові фахівці не лише в професійному плані, а й просто надзвичайні люди.
Для тих, кому подобається навчатися та хто хоче досягти успіху, в нашому інституті існує багато програм стажування та обміну з закордонними навчальними закладами. Також існує ряд стипендій університету. Я сама неодноразово отримувала стипендію Ректора за успішне навчання та наукову роботу. Майбутньому поколінню хотілося б побажати лише одного – обирати професію серцем, а не за розміром заробітної плати. Навчання, а в подальшому і робота, повинні приносити задоволення кожного дня, тоді це буде дійсно ваш правильний вибір!