malinПровідний інженер служби екології Апарату управління ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»,kievenergo

сертифікований провідний аудитор міжнародної системи ISO 14001:2004
У 2010 році закінчила магістратуру в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» та здобула кваліфікацію інженера-дослідника.
На кафедрі працюють висококваліфіковані викладачі, які професійно та досить цікаво викладають навчальний матеріал, надають широку базу знань. Дуже багато практичних занять, які допомагають засвоїти теоретичні знання, а також виробити точну техніку виконання роботи з найменшою похибкою, що дуже важливо для роботи у будь якій лабораторії. Викладачі допомагають у працевлаштуванні випускникам. Спеціальність отримана в НТУУ «КПІ» дуже цінується роботодавцем.
Особисто мене охоче прийняли на роботу в Апарат управління ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» завдяки тому, що я закінчила магістратуру в НТУУ «КПІ» за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища». Завдяки набутим знанням на кафедрі та виробничим практикам я з легкістю засвоїла всю необхідну специфіку роботи в області екології та енергетики. Екологом можна працювати у природоохоронних організаціях, в муніципальних структурах, на крупних підприємствах, де існує штатна одиниця еколог, наприклад, зведення будь-якого промислового об'єкта обов'язково супроводжується оцінкою впливу на навколишнє середовище. Від еколога роботодавці вимагають знання законодавчої бази, профільну освіту, вміння проводити математичну обробку та лабораторні дослідження, проводити аудиторські перевірки з метою контролю виконання природоохоронної діяльності, розраховувати потоки стічних вод та інше.
Завдяки професійним викладачам та набутим знанням за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» я займаюся улюбленою справою.