English (United Kingdom)Ukrainian (Ukraine)Russian (CIS)
Головна
Новини
ВСТУП
- 1 курс (ЗНО)
- 1 курс (мл. спеціаліст)
- 5 курс (магістр)
- PhD
- oфіційні документи
- контактна інформація
Історія
Студентам
Викладачі
Досягнення
Навчання
Публікації
Наукова робота
Контакти
Корисні ресурси
Міжнародне партнерство
Студентське життя

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

 

 

Кафедра екології та технології рослинних полімерів Інженерно-хімічного факультету оголошує набір на перший курс (2017-2018 навчальний рік)  на спеціальності  «Екологія» та «Хімічні технології та інженерія»!


Подача документів на вступ буде проводитись виключно в ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ. Приймаються сертифікати ЗНО 2016 та 2017 років.


Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за електронною адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua

 


УВАГА!!! Для тих, хто бажає здобувати освіту на кафедрі Е та ТРП, необхідно в заяві на вступ вказати найвищій пріоритет зазначеним спеціальностям (спеціалізаціям)


8 кроків до мети - як стати КПІшником!!! Презентація для абітурієнтів!Умовою зарахування на бюджетну форму навчання є подання до приймальної комісії сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання Українського центру оцінювання якості освіти.

 

 

Для спеціальності "Екологія" (спеціалізація "Екологічна безпека") кількість балів з української мови та літератури повинна бути не нижче 100 балів за 200 бальною шкалою. Мінімальна кількість балів з математики та хімії (або географії): один предмет не менше 125 балів, за умови, що кількість балів по іншому предмету становить не нижче 100 балів.


Для спеціальності "Хімічні технології та інженерія" (спеціалізація "Хімічні технології переробки деревини та рослинної сировини") кількість балів з української мови та літератури повинна бути не нижче 100 балів за 200 бальною шкалою. Мінімальна кількість балів з математики та хімії (або біології): один предмет не менше 125 балів, за умови, що кількість балів по іншому предмету становить не нижче 100 балів.

 Відео-презентація спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія


Крім бюджетної форми, проводиться набір на контрактну форму навчання (вартість навчання за кошти фізичних та юридичних осіб - контракт). Студентам з інших міст надається гуртожиток. В університеті працює інститут довузівської підготовки. З детальною інформацією про кафедру можна ознайомитися на нашому сайті. Додаткову інформацію про правила прийому можна отримати на сайті ІХФ та НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».


Є питання  - звертайтеся. Будемо раді вам допомогти!

8(044) 236-60-83
8(044) 204-91-40
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

спеціальність "Екологія"
Носачова Юлія Вікторівна,  050 357 72 27
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

спеціальність "Хімічні технології та інженерія"
Черьопкіна Романія Іванівна, 096 363 71 13
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Галиш Віта Василівна, 095 683 32 92
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
-->