Корда Тетяна Анатоліївна
старший викладач

В 2004 р. закінчила НТУУ «КПІ» по спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища». З 2004 р. навчається в аспірантурі. З 2006 року - асистент кафедри. Викладає курс «Екологія». Має 20 наукових праць.

Кредитний модуль  «Екологія» викладається кафедрою екології та технології рослинних полімерів згідно з планом бакалаврської підготовки студентів інженерно-хімічного факультету у 4-му семестрі. Кредитний модуль  належить до циклу професійної та практичної підготовки бакалаврів напрямів  6.050503 машинобудування, 6.050502і нженерна механіка,6.050501 прикладна механіка, 6.050503 машинобудування. Мета кредитного модуля – загальноекологічна підготовка студентів, формування у них екологічного світогляду, орієнтація в основних проблемах прикладної екології в умовах неухильного зростання антропогенного впливу,  що повинно стати основою для природоохоронної діяльності в різних сферах виробництва.