English (United Kingdom)Ukrainian (Ukraine)Russian (CIS)
Головна
Новини
ВСТУП
- 1 курс (ЗНО)
- 1 курс (мл. спеціаліст)
- 5 курс (магістр)
- PhD
- oфіційні документи
- контактна інформація
Історія
Студентам
Викладачі
Досягнення
Навчання
Публікації
Наукова робота
Контакти
Корисні ресурси
Міжнародне партнерство
Студентське життя

 


Черьопкіна Романія Іванівна

кандидат технічних наук, доцент


Випускниця кафедри Технології целюлозно-паперових виробництв та промислової екології КПІ (1989 р.), по закінченню інституту працювала на кафедрі інженером (1989-2003 рр.). з 1998 р. - аспірант кафедри ТЦПВ та ПЕ НТУУ "КПІ", з 2007 р. кандидат технічних наук, доцент кафедри Екології та технології рослинних полімерів. Автор понад 60 наукових праць, 15 патентів. За роки роботи в КПІ була керівником дипломних проектів та магістерських робіт. Читає курси: «Технологія целюлози», "Хімічне перероблення недеревної сировини", "Технологія виробництва деревних плит та пластиків", «Технологія композиційних матеріалів», «Технологія гідролізного виробництва».

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду        

 

 

 

 

Дисципліна «Технологія целюлози - 1. Технологія сульфітної целюлози» призначена для підготовки бакалаврів напряму підготовки 6.051301 «Хімічна технологія». Навчальна дисципліна належить до циклу дисциплін за вибором ВНЗ та за вибором студентів. Дисципліна вивчає сульфітні способи отримання целюлози: вплив виду деревини та варильного розчину на показники якості отриманих напівфабрикатів; основні операції сульфітного варіння, сфери використання целюлози та відпрацьованих щолоків. Технологія сульфітної целюлози тісно пов’язана з хімією, будовою рослинної сировини, хімією деревини та целюлози.

Семестр 5
Кількість кредитів 6/ годин 216
Розподіл навчального часу:  лекції 36 год/ практичні (семінари) 18 год/ лабораторні 36 год.


Дисципліна «Технологія целюлози - 2. Технологія сульфатної целюлози» призначена для підготовки бакалаврів напряму підготовки 6.051301 «Хімічна технологія». Навчальна дисципліна належить до циклу дисциплін за вибором ВНЗ та за вибором студентів. Дисципліна вивчає лужні способи отримання целюлози: вплив виду деревини та варильного розчину на показники якості отриманих напівфабрикатів; основні операції сульфатного варіння, сфери використання целюлози та відпрацьованих щолоків; вибілювання целюлози. Технологія сульфатної целюлози тісно пов’язана з хімією, будовою рослинної сировини, хімією деревини та целюлози.

Семестр 6
Кількість кредитів 6,5/ годин 234
Розподіл навчального часу:  лекції 36 год/ практичні (семінари) 9 год/ лабораторні 36 год.


Дисципліна «Технологія виробництва деревних плит та пластиків» призначена для підготовки бакалаврів напряму підготовки 6.051301 «Хімічна технологія». Навчальна дисципліна належить до циклу дисциплін за вибором ВНЗ та за вибором студентів дисциплін вільного вибору студентів. Дисципліна вивчає способи модифікування деревини,  технології виробництва плит та пластиків з відходів деревини та клеїв, галузі їх застосування. Технологія виробництва деревних плит та пластиків тісно пов’язана з хімією, будовою рослинної сировини.

Семестр 5
Кількість кредитів 2/ годин 72
Розподіл навчального часу:  лекції 18 год/ практичні (семінари) 18 год/ лабораторні 0 год.


Дисципліна «Технологія рослинних композиційних матеріалів» призначена для підготовки бакалаврів напряму підготовки 6.051301 «Хімічна технологія». Навчальна дисципліна належить до циклу дисциплін за вибором ВНЗ та за вибором студентів дисциплін вільного вибору студентів. Дисципліна вивчає технології виробництва композиційних матеріалів на основі рослинної сировини з використанням мінеральних в’яжучих речовин та галузі їх застосування. Технологія рослинних композиційних матеріалів тісно пов’язана з хімією, будовою рослинної сировини та технологією виробництва деревних плит та пластиків.

Семестр 6
Кількість кредитів 1,5/ годин 54
Розподіл навчального часу:  лекції 18 год/ практичні (семінари) 9 год/ лабораторні 0 год.


Дисципліна «Хімічне перероблення недеревної сировини» призначена для підготовки бакалаврів напряму підготовки 6.051301 «Хімічна технологія». Навчальна дисципліна належить до циклу дисциплін за вибором ВНЗ та за вибором студентів дисциплін вільного вибору студентів. Дисципліна вивчає особливості хімічної та морфологічної будови недеревної сировини; класичні та альтернативні способи отримання напівфабрикатів з неї. Хімічне перероблення недеревної сировини тісно пов’язана з хімією, будовою рослинної сировини, хімією деревини та целюлози, технологією целюлози.

Семестр 6
Кількість кредитів 4/ годин 144
Розподіл навчального часу:  лекції 18 год/ практичні (семінари) 9 год/ лабораторні 36 год.


Дисципліна «Технологія гідролізного виробництва» призначена для підготовки спеціалістів спеціальності 7.05130110 «Хімічні технології переробки деревини та рослинної сировини». Навчальна дисципліна належить до циклу дисциплін за вибором ВНЗ та за вибором студентів дисциплін вільного вибору студентів. Дисципліна вивчає особливості гідролізу рослинної сировини; характеристику гідролізату та його використання. Технологія гідролізного виробництва тісно пов’язана з хімією, будовою рослинної сировини, хімією деревини та целюлози.

Семестр 6
Кількість кредитів 4/ годин 144
Розподіл навчального часу:  лекції 18 год/ практичні (семінари) 9 год/ лабораторні 36 год.

 

 

 
-->