Галиш Віта Василівна

кандидат хімічних наук, старший викладач

Випускниця кафедри екології та технології рослинних полімерів інженерно-хімічного факультету НТУУ «КПІ». В 2014 році закінчила аспірантуру Інституту хімії поверхні ім. О.О. Чуйка Національної академії наук України. В 2015 – захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за спеціальність 01.04.18 - фізика і хімія поверхні. З 2014 року працювала молодшим науковим співробітником Інституту хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАНУ, а з вересня 2015 року – асистент кафедри екології та технології рослинних полімерів інженерно-хімічного факультету НТУУ «КПІ». Є автором понад 30 наукових праць і одного патенту. Читає курси "Очистка та рекуперація промислових викидів підприємств з переробки рослинної сировини", "Комплексне хімічне перероблення деревини", "Захист довкілля при виробництві паперу та картону", "Чинники успішного працевлаштування за фахом".

Дисципліна "Очистка та рекуперація промислових викидів підприємств з переробки рослинної сировини" призначена для підготовки спеціалістів і магістрів напряму підготовки 6.051301 "Хімічна технологія " спеціальностей 7(8).05130110 "Хімічні технології переробки деревини та рослинної сировини". Метою навчальної дисципліни є формування у студентів комплексу знань, умінь, навичок, необхідних для кваліфікованого управління природоохоронною діяльністю на підприємствах з перероблення рослинної сировини.
Семестр 1. Кількість кредитів 6 / годин 180.
Розподіл навчального часу: лекції - 36 год. / практичні (семінари) - 9 год. / лабораторні - 36 год. / самостійна робота - 99 год. / семестровий контроль – екзамен.

Дисципліна "Комплексне хімічне перероблення деревини" викладається згідно з планом бакалаврської підготовки студентів кафедри екології та технології рослинних полімерів інженерно-хімічного факультету. Метою вивчення дисципліни є професійна підготовка та формування у студентів комплексу знань, умінь та навичок, необхідних для управління існуючими технологічними процесами комплексного хімічного перероблення деревини та удосконалення цих процесів і створення нових, більш ефективних, екологічно чистих виробництв, які дозволяють раціонально використовувати деревину, трудові ресурси, енергоресурси, а також таких, що зменшують забруднення навколишнього середовища різними відходами виробництва.
Семестр 4. Кількість кредитів 2,5 / годин 75.
Розподіл навчального часу: лекції - 27 год. / практичні (семінари) - 9 год. / самостійна робота - 39 год. / семестровий контроль – залік.

Метою дисципліни "Захист довкілля при виробництві паперу та картону" є формування у студентів комплексу знань, умінь, навичок, необхідних для управління існуючими технологічними процесами та удосконалення цих процесів і створення нових більш ефективних, екологічно чистих виробництв, які дозволяють раціонально використовувати дефіцитні волокнисті напівфабрикати, воду, допоміжні хімічні матеріали, трудові та енергетичні ресурси, а також, що зменшують забруднення навколишнього середовища різними відходами виробництва.
Семестр 2. Кількість кредитів 3 / годин 90.
Розподіл навчального часу: лекції - 9 год. / практичні (семінари) - 9 год. / лабораторні - 27 год. / самостійна робота - 45 год. / семестровий контроль – залік.

Дисципліна "Чинники успішного працевлаштування за фахом" призначена для підготовки спеціалістів і магістрів напряму підготовки 6.051301 "Хімічна технологія" спеціальностей 7(8).05130110 "Хімічні технології переробки деревини та рослинної сировини". Метою навчальної дисципліни є формування у студентів здатності та компетентності використовувати професійно профільовані знання щодо ефективного працевлаштування.
Семестр 2. Кількість кредитів 1 / годин 30.
Розподіл навчального часу: лекції - 12 год. / самостійна робота - 18 год. / семестровий контроль – залік.