English (United Kingdom)Ukrainian (Ukraine)Russian (CIS)
Головна
Новини
ВСТУП
- 1 курс (ЗНО)
- 1 курс (мл. спеціаліст)
- 5 курс (магістр)
- PhD
- oфіційні документи
- контактна інформація
Історія
Студентам
Викладачі
Досягнення
Навчання
Публікації
Наукова робота
Контакти
Корисні ресурси
Міжнародне партнерство
Студентське життя


Наші стипендіати ректора

 

Яна Мартинюк  – студентка 5-го курсу (ЛЕ-51м), магістрант. Дівчину глибоко хвилює стан довкілля і можливості його збереження. Тому й обрала для навчання кафедру екології та технології рослинних полімерів. Під науковим керівництвом завідувача кафедри д.т.н. М.Д. Гомелі вона виконує дослідження, що стосуються вилучення нітратів і фосфатів із природних та стічних вод. На її думку, вирішення питань, пов'язаних з очищенням питної води, є дуже важливим. Крім того, дослідження та аналіз цих проблем є доволі цікавими.
У вільний від навчання час Яна займається спортом, полюбляє читати, особливо новинки сучасних авторів. Із задоволенням спілкується з друзями, разом відпочивають та розважаються. "Як не дивно, – посміхається студентка, – вишиваю бісером. Люблю дарувати рідним та друзям дрібнички, зроблені власноруч. Іноді створюю картини, іменні ікони, в які вкладаю душу і серце".
Дівчині приємно отримати винагороду у вигляді іменної стипендії. "Я впевнилася, що всі старання мої та моїх викладачів пройшли не марно. Дуже хочу подякувати своєму науковому керівнику М.Д. Гомелі та викладачам і наставникам В.М. Радовенчику, О.І. Іваненко, Я.В. Радовенчику за велику співпрацю, підтримку, надання професійних знань. Проведена величезна робота, і в результаті хочеться сказати, що наші викладачі є кращими фахівцями в галузі екології та охорони навколишнього середовища".
Колегам та майбутнім стипендіатам Яна бажає успіхів у навчанні, витримки та досягнення поставлених цілей. Щоб двері у майбутнє були широко відкритими, а на шляху до мети горіло зелене світло.

 


П'ятикурсницю Любов Кондрашову (ЛЕ-51м)  КПІшному загалу  представляти не потрібно.  Її добре знають як "Міс факультету 2015" й учасницю конкурсу "Королева КПІ 2015". Та претендентка на "королівські" лаври ще й гарно навчається, веде серйозну наукову роботу.  Під керівництвом Я.В. Радовенчика – к.т.н., ст. викладача  кафедри екології та технології рослинних полімерів, студентка  досліджує процеси зниження вмісту заліза в природних і питних водах.
Люба говорить: "З кожним днем твердішає моя життєва позиція: "Прямуй за успіхом, який стане твоєю долею!" КПІ надає широкі можливості для розвитку, самовдосконалення, виявлення своїх амбіцій та реалізації поставлених цілей. Тож студентським життям волію насолодитися сповна. Я отримала незабутні емоції та враження від участі у "Міс факультету 2015" та "Королева КПІ 2015", що відкрили в мені творчу особистість". У вільний час дівчина займається спортом, захоплюється моделюванням, цікавиться fashion індустрією, відвідує виставки та проводить час з рідними і близькими.
"Відзнака ректора КПІ – це результат моїх старань і колективного сприяння  викладачів, – упевнена студентка. – Адже  допомога, підтримка та похвала наставників спонукають до подальших звершень".

 


http://kpi.ua/1611-5

 
-->