ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ВСТУП НА
PhD ПРОГРАМУ!

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України №655 від 10.06.2016 року щодо ліцензування освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» входить в перелік університетів, які мають право проводити набір студентів на підготовку Докторів філософі за денною або заочною, бюджетною та контрактною формами навчання.

Кафедра екології та технології рослинних полімерів
має ексклюзивне право на підготовку докторів філософії з наступних спеціальностей (спеціалізацій):

101 Екологія (спеціалізація: Екологічна безпека)

161 Хімічні технології та інженерія (спеціалізація: Хімічні технології переробки деревини та рослинної сировини)

Запрошуються спеціалісти та магістри по даним або спорідненим спеціальностям. Всі студенти PhD програми отримують стипендію протягом всього періоду навчання. Іногородні студенти забезпечуються гуртожитком.

Етапи вступної кампанії:

Прийом заяв – 8 серпня по 26 серпня 2016 р.
Проведення вступних іспитів – з 29 серпня по 8 вересня 2016 р.
Зарахування на PhD програму – 14 вересня 2016 р.

Правила прийому до НТУУ «КПІ» у 2016 році для здобуття ступеня доктора філософії та доктора наук

ПРОГРАМА ВСТУПНОГО ІСПИТУ (101 Екологія)

ПРОГРАМА ВСТУПНОГО ІСПИТУ (161 Хімічні технології та інженерія)
ПРОГРАМА ДОДАТКОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ (101 Екологія)

ПРОГРАМА ДОДАТКОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ (161 Хімічні технології та інженерія)

Якщо у Вас виникають будь-які питання щодо вступу або навчання за даною програмою, звертайтесь!

066-123-35-42
Шаблій Тетяна Олександрівна