English (United Kingdom)Ukrainian (Ukraine)Russian (CIS)
Главная
Новости
ПОСТУПЛЕНИЕ
- 1 курс (BНО)
- 1 курс (мл. специалист)
- 5 курс (магистр)
- PhD
- oфициальные документы
- контактная информация
История
Cтудентам
Преподаватели
Достижения
Обучение
Публикации
Научная работа
Контакты
Полезные ресурсы
Партнерство
Студенческая жизнь
   
  

Екологічна безпека

   На сьогодні, згідно міжнародних нормативів, кращим підходом до охорони навколишнього середовища є стратегія «чистого виробництва», яка передбачає, насамперед, модернізацію виробництв для підвищення ефективності переробки сировини, зменшення викидів та скидів шкідливих речовин. Даний підхід оснований на реалізації принципів сталого розвитку.
   Вирішення проблеми починається з ефективної роботи підрозділів з охорони довкілля на кожному підприємстві. В значній мірі рівень екологічної безпеки кожного підприємства залежить від правильної організації заходів по охороні навколишнього середовища на виробництві, а значить і від кваліфікації працівників даного сектора. 
   Для вирішення складних задач захисту навколишнього середовища необхідно готувати фахівців, які, крім загальних підходів охорони довкілля, будуть добре орієнтуватися в організації систем охорони навколишнього середовища безпосередньо на підприємствах, включаючи їх реорганізацію та модернізацію, та реально можуть створити умови екологічної безпеки виробництв.
 
-->