UCE logoМіж НТУУ "КПІ" та Центрально-Європейським університетом (м. Скалиця, Словаччина) укладено договір про співпрацю, в рамках якого на кафедрі екології та технології рослинних полімерів інженерно-хімічного факультету на базі існуючої спеціальності "Екологія" відкрито спеціалізацію "Екологічний менеджмент" освітньо-кваліфікаційного рівня Магістр за програмою подвійного диплому (паралельне навчання). Навчання проводиться дистанційно з використанням новітнього телекомунікаційного обладнання, наданого НТУУ "КПІ" в рамках договору. Після закінчення навчання студенти захищають дві магістерські дисертації (одну в НТУУ "КПІ", іншу в Центрально-Європейському університеті) і отримують два дипломи – українського зразка та диплом Центрально-Європейського університету. Детальна інформація на сайті Відділу академічної мобільності.

Інформація на сайті Центрально-Європейського університету

Рекомендований навчальний план для денної форми навчання

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН (перший рік)

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН (другий рік)