КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЇ РОСЛИННИХ ПОЛІМЕРІВ ЗАПРОШУЄ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

Кафедра екології та технології рослинних полімерів запрошує на навчання випускників коледжів та технікумів, які одержали диплом молодшого спеціаліста, на перший курс за спеціальностями
161 Хімічні технології та інженерія та 101 Екологія.
Навчання проводиться за освітнім рівнем бакалавра за скороченою програмою – 3 роки.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ УКРАЇНИ «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО» В 2018 РОЦІ

Правила вступу на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»:

Вступ на навчання за скороченою програмою підготовки бакалаврів на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»

• Тривалість навчання – 3 роки, замість 4.

• Форма навчання

• денна
    • заочна
  • Вартість навчання – за державним замовленням (безкоштовно) або за кошти фізичних і/aбо юридичних осіб (контракт) (дана інформація може уточнюватися)

• Для спецальності 101 "Екологія"
      • Денна форма навчання - 17 400 грн. за один рік навчання
      • Заочна форма навчання - 10 400 грн. за один рік навчання
    • Для спеціальності 161 "Хімічні технології та інженерія"
      • Денна форма навчання - 12 200 грн. за один рік навчання
      • Заочна форма навчання - 8 500 грн. за один рік навчання
  • Вступ можливий:

• за сертифікатами ЗНО 2016, 2017, 2018 років

• за результатами складання фахового вступного випробування (комплексний іспит) в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

• Конкурсні предмети для вступу на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»
    • Для спецальності 101 "Екологія"
      • Хімія
      • Біологія
    • Для спеціальності 161 "Хімічні технології та інженерія"
      • Хімія

Розклад роботи приймальної комісії КПІ ім. І. Сікорського

(Увага: розклад може уточнюватися)

rozklad prujm komis

etapy kampanii

Відбіркова комісія інженерно-хімічного факультету розташовуватиметься за адресою: м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, на другому поверсі в аудиторії №124.

Додаткова інформація щодо вступу:

Наказ МОН від 13.10.2017р. №1377 Про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році

Умови прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році

Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка

Таблиця переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, у шкалу 100–200

Детальніше на сайті МОНУ

Детальна інформація на сайті приймальної комісії

Офіційні документи

Наші випускники

Інформаційний буклет про кафедру

Форма зворотнього зв'язку

Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля